Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek az ilyenekkel?...

Ti mit tennétek az ilyenekkel? Megrázó történet.

Figyelt kérdés

ezt egy oldalon találtam:


Hathetesen magatokhoz vettetek, sokat

játszottam a gyerekekkel és nagyon boldog

voltam veletek. Ahogy nőttem, egyre nőtt a

mozgás- igényem és vele együtt az étvágyam

is. A gyerekek nem akartak velem játszani, ha

odamentem egy simiért, sokszor belém is

rúgtak.

Aztán egy nap beültettetek a kocsiba. Én olyan

boldog voltam, végre hónapok óta először látok

mást is a kennelen kívül. Az autópálya szélén

álltunk meg. Eldobtátok a labdámat. Futottam

utána, de mire visszaértem, ti már sehol sem

voltatok.

Kétségbeesetten rohangáltam a kocsik között,

labdával a számban. Az autósok dudáltak, de volt

olyan is, aki rá is gyorsított. Ki akartam futni az

út szélére, mert nagyon féltem.

Hirtelen egy hatalmas ütést éreztem az oldalamon,

éstöbbet nem tudtam felállni. Nagy nehezen

kikúsztam az út mellé. Próbáltam utánatok menni,

de nem sikerült. Körülöttem minden véres volt.

Fáztam, sötét volt és féltem. A labdámat még

mindig fogtam, biztos voltam benne, hogy

visszajöttök értem. Hiába nyüszítettem, ugattam,

senki nem állt meg segíteni.

Többórás fekvés után megállt mellettem valaki,

nem törődve a vérrel és a sárral, betett az autóba.

Egyfehér köpenyes férfi szaladt a kocsihoz,

amikor megálltunk. Már csak a fejét csóválta.

Új gazdám, aki tizenöt perce ismert, nagyon sírt

és megölelt. Csak akkor engedtem el a labdámat,

hogy megnyaljam a kezét, hogy azt tudjam neki

mondani: Köszönöm. Aztán elaludtam, az utolsó

dolog, amit hallottam, gazdám kétségbeesett

zokogása volt.

Már nem félek, nem fázom és nem fáj semmim

sem. Meghaltam. Talán ha nem rágom szét a

cipőket és nem eszem annyit, még mindig

élhetnék...



Gyűlölöm az ilyen utolsó b*rmokat. legszívesebben lelökném őket a szakadék széléről! :( Minek kell az ilyeneknek kutya egyáltalán? egy kutyát nevelni, szeretni kell, foglalkozni mindig vele, nem csak eldobható ajándék. Ezt kéne megtanítani az ilyeneknek. Vagy legalább a legrosszabb menhelyre tennék be, de nem így elhagyni... nektek mi erről a véleményetek?


2011. dec. 19. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Én ezek legszívesebben megölném! Felakasztanám őket!

Mi nem régen hozzunk haza az út széléről egy csont sovány kutyát már menni se tudott. Sajna nem tarthattuk mert már van 3kutyánk meg de a szomszédunknak kelet és nála van. Nagyon szép kutya lett, már felhízott.

Én a gazdáját ha meg találnám megfognám és egy erdő közepén kikötném had dögöljön éhen!

2011. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
ja és hozzá tenyem hogy a doki szrinte csak 6 hónapos volt.
2011. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Ez egy kamu sztori, pont a magadfajta hisztis kiskölyköknek írták, akiknek nincs jobb dolguk, mint kitalált történeteken felháborodni!

:D

2011. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Te most komolyan olyan hülye vagy, hogy egy kitalált történetre ugrottál rá, mi ráadásul tele van valótlanságokkal?!

130nál biztos rágyorsít az ember a kutyára, tudod mi lesz akkora ütközésnél?! Meg biztos utána még él a kutya. Deha valami csoda folytán nem szakad szét, akkor nem is kap sokkat. Szóval gagyi.

2011. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze nem szép dolog elhagyni a háziállatokat, de ez a történet pont azokra nem hat, akikre kellene!

:(

2011. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Az hogy egy undorító mocskok akik ilyet vagy hasonlót csinálnak...de már a jó lelkű emberből is kevés van...bááár nem tudom hogy TELJESEN minden szó igaz-e...hasonló történetek vannak egy könyvbe amit neked ajánlok..nem ennyire megrázóak mert a végük jó(legtöbbnek) [link] ezt érdemes megvenni van még benne pár lovas és egy nagyon szép papagájos történet na azt nem ajánlom a papisat mert az nagyon szomorú..bár nem kínzás van benne hanem az élet rendje..:)
2011. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akik nem hisznek a történetnek:


jó oké, lehet, hogy nem minden szava igaz, de képzeld el, vannak ehhez hasonló emberek, akik talán még ennél is rosszabbakat tettek a kutyájukkal. szóval nem bztos, hoyg ez a történet gaz, de mindenképpen vannak ilyenek, és sajnos ezt el kell fogadni hogy vannak ilyen utolsó vadállatok.

2011. dec. 19. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem igazán, hogy miért jött fel egyáltalán,hogy igaz-e a történet vagy nem. Egyértelmű, hogy senki nem tudja így végigkövetni egy kirakott kutya történetét, de szerintem nem is ez volt a történet lényege. Tök lényegtelen dologba kötöttetek bele és nem értettétek meg a lényeget szerintem.


Engem nagyon megrázott ez a kis sztori, nagyon ügyesen fogalmazta meg, aki ezt megírta. Érdekes lenne néha tényleg tudni, hogy mit gondolnak az állatok, lehet, hogy akkor könyörületesebbek lennének az emberek. Bár ha belegondolok, hogy vannak, akik kisbabákat dobnak a kukába... Lenne mint elgondolkodnia az embereknek, csak az a baj, hogy nem az csinálja ezeket, aki képes arra, hogy átérezze egy másik élőlény tehetetlenségét. Szomorú!:(

2011. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy hatásvadász írás, bár tény, hogy vannak ilyenek, és ahogy írtad, sokkal rosszabbak is.

De ugyanez emberekkel is megtörténik...pl. amikor a world trade center elleni merénylet volt, és a repülőn ülőknek annyi idejük volt, hogy a szeretteiknek elmondják telefonon, hogy meg fognak halni, és szeretik őket.


Lehet lepontozni, az én szívem ebbe sokkal jobban belefájdul.

2011. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt,hogy igaz a történet....Na,ha tehetnék valamit,az az lenne,hogy többet nem engedném semmiféle állat tartását nekik...Nem ítélkezhetek mások felett,amikor én is csinálok hibákat,akarva-akaratlanul.
2011. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!