Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Siker történet, tapasztalatok?

Siker történet, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni valakinek a kutyája daganat meg műtése után boldogan élt tovább sok boldog évet vagy elpusztult nem sokkal később?

Kutyám 10 éves.

Lehet daganata van a pete fészkében.

Jövő hét hétfőn visszük uh. hogy megnézzék átétess e a tüdejében. :(

Ha igen nem műtik :( azt mondta doki akkor fél éve van max hátra :(

Ha nem akkor 20-án megműtik.

Erre vagyok kíváncsi van olyan kutyus aki a műtét után valóban rendben jön és nem pusztul el nem sokkal utána.

Az ismeretségi körömben pozitív történet nincs. 5 ismerősöm kutyáját is műtötték daganattal és mind az 5 kutyus fél éven belül elpusztult.

Azért szeretném tudni mert ha másnak is így történt/ tehát műtét után elpusztult/ nem vagyok benne biztos ki kell tenni a kutyám a műtét meg a kezelések okozta szenvedéseknek ahelyett hogy szépen nyugodtan a saját környezetében szeretettben hunyjon el.

Kétségbe vagyok esve nagyon szeretem és nem szeretnék rossz döntést hozni!


2011. okt. 10. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mamám egyik ismerősének a kutyájának kb 10-11 évesen volt emlőrákja (nem tudom hogy hogy mondják kutyáknál :P) megműtötték kb 5-6 éve és még mindig jól van :)
2011. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod!
2011. okt. 10. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvérem kutyája is 10 éves volt, amikor műtötték, és 4 évre rá halt meg. Szerintem megalapozott a remény :)
2011. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. okt. 11. 07:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék hallani még siker történetet és természetesen nem siker történetet is hogy helyesen tudjak dönteni.
2011. okt. 13. 09:08
 6/8 anonim ***** válasza:

A mi malamut lányunk csak 4 éves volt, amikor jóindulatu daganatot műtöttek le az emlőjéről. Azóta (6 éve) jól van. :)

A kutyáknak sokkal magasabb a fájdalomtűrő képességük, mint nekünk. Könnyebben regenerálódnak a műtét után. Próbáljátok meg és reménykedjetek!

2011. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csilla Julianna ***** válasza:
Az én tacsimnak daganatos volt a heréje kb. 5 évvel ezelőtt megműtötték. Most 15 éves a kutyus. Szerintem most is van valmi daganata, mert a bőre alatt vannak csomók, de 15 éves kutyát nem viszek kés alá, lehet az altatást sem bírná. Jól van eszik, iszik, szaládgál (öregesen).
2011. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. okt. 13. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!