Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtunk egy kiskutyát....

Találtunk egy kiskutyát. Lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
Nagyon pici, valószínüleg kirakták, de már eszik. De akkor is nagyon kicsi és nem tudom hogy lehet e.. Most is itt vinnyog. Nagyon aranyos. Azt sem tudjuk milyen fajta de makk egészséges. Majdnem megfagyott.
2011. dec. 20. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A fürdetés a külső élősködők nagy részét ( a belsőket pedig pláne ) nem pusztítja el.
2011. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyon édes kis csöppség!!


Megtartjátok ugye? :)


Amúgy kölyöksamponnal nyugodtan megfürdetheted, csal langyos vízzel, figyelj hogy fülbe, orrba, szembe ne menjen. Igazából szerintem elég a kis testét megmosni vele, a nyakáig.


Biztos hogy szép nagy bundája lesz, az már most látszik :)

tényleg szuperaranyos kiskutya *.*

2011. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Off:

Pff, dögöljön meg aki kitette! Igazán szép tőletek, hogy befogadtátok! :)

2011. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon dús bundája van:)) Én is úgy gondoltam hogy a nyakáig mosom meg, mert hiába itattam állandóan inni akart így nem mertem. Csak a csipáját mostam le:P Végülis nem hiszem, hogy olyan sok élősködő lenne benne, hiszen alig vakarja magát. Mi sem értjük hogy hogy rakhatták, ki olyan ártatlan. De jó helyre került. Olyan mintha a tesóm lenne*-*
2011. dec. 22. 18:44
 15/16 anonim ***** válasza:
ez kérlek egy kölyök yorki és naon aranyos :DD [link]
2012. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Aranyos kutya, szép bundája van.

Neked meg jó a hajad kislány :D

2012. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!