Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Ma elhoztam barátomtól egy másfél hónapos cocker spániel kölyök kutyát.

Egészen idáig minden rendben volt, szaladgált, ivott, evett(igaz nem sokat, 2-3 katona hús falatkát) és hirtelen mintha megszállta volna valami, kedve 0, inni se enni nem akar, és nem volt még "nagy wc".

Egy kicsit aggódom, vagy ez normális, és esetleg hiányzik neki az annya?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 21. 21:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen.

Igazából azért tették mert már nem fértek volna sehova, elajándékozni meg nem tudták mert senkinek sem kellett jelenleg, csak nekem.

Van 6kutya és 2macska náluk, valószínű ez volt az oka.

2011. dec. 22. 10:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a féreghajtótól többet/gyakrabban ürítene, nekem legalábbis ez sose tűnt fel egy árokpartól összeszedett kölyöknél sem. Esetleg az állaga átmenetileg megváltozhat (hasmenés-szerűbb lehet), de jó táp mellett ez max. 1-2 nap alatt helyrejön. Viszont a féreghajtás utáni pár napban akár kiviszed kakilni, akár lakásban van, mindenképp szedd össze az ürüléket és húzd le a WC-n, mert ha ott marad az udvaron/nincs rendesen feltakarítva, visszafertőzheti a kiskutyát és Titeket is. Ugyan elvileg már döglött vagy döglődő férgeket fog üríteni, de hátha a peték megússzák. Ha van másik kutyátok, egyelőre tőle is különítsd el a kicsit, nehogy valami fertőzést elkapjon, vagy épp ő dobja meg valami finomsággal a nagy kutyát.
2011. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi!
2011. dec. 22. 10:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok a barátodnak, hogy képes volt újszülött kiskutyákat agyon verni! Mi ez, ha nem állatkínzás?! Az esetleg meg sem fordult a fejében, hogy még születés előtt kipakoltassa a kicsiket? Vagy mondjuk ha nem tud vigyázi a szukájára, netalán ivartalaníttassa? Nem, persze, így sokkal olcsóbb, a védtelen, ártatlan kölyökkutyák lemészárolása! És az ilyen nevezi magát embernek? Ennél egy utolsó féreg is többet ér! Az egész napom el lett rontva ettől! És te ilyentől hoztál kiskutyát?!
2011. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!