Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriver jöhet hozzánk?

Golden Retriver jöhet hozzánk?

Figyelt kérdés
Majd tavasszal kapok egy kiskutyát.Én a Golden Retrieverre gondoltam.Sok időm lenne rá nagyjából egy héten ötször elviszem sétálni.És még úgy lenne hogy kinti benti szóval nyáron bejöhetne de télen már kint lenne az úgy jó??
2011. dec. 8. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó. De éjjel legyen kint nyáron is, ősszel is, hogy télibundát növesszen.
2011. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen kívül azért még pár dolog kell hozzá :) Meg is kell nevelni rendesen azt a kutyát, hogy tudj vele sétálni, és bármennyire okos is a golden, nem megy magától. Ismerek egy 5 hónapos goldent, ő már most kezelhetetlen, annyira félrenevelték, pedig járnak vele kutyaiskolába, de nem hallgatnak a kiképzőkre. Szóval képezd ki magad jó gazdának, még bőven van rá időd a kutya érkezése előtt :)
2011. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi ja én is úgy gondoltam hogy majd kint alszik nem a házba csak amíg pici lesz :)
2011. dec. 8. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok a benti és kinti élettel. Minden nap amíg tanulok bent alszik, utána kint frisbee, agility gyakorlás, obedience, séta...stb.

Hétvégén meg persze agility és obedience a kutyasuliban :)

2011. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!