Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli kutyának lehet úszóhártyája?

Puli kutyának lehet úszóhártyája?

Figyelt kérdés
kaptam egy kölyökkutyát 2 napja, puli/pumi/uszkár kinézete van és nem tudjuk eldönteni hogy milyen fajta lehet, orvoshoz viszont csak az ünnepek után tudjuk elvinni.Viszont van uszóhártyája...
2011. dec. 22. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy újfoundlandi vagy annak keveréke? Mert annak van úszóhártyája.
2011. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon nem értek hozzá hogy hogy kéne kinéznie csak tippelgetünk:) de utánna néztem és ujfullandinak egyenes a bundája teljesen neki viszont hullámos
2011. dec. 23. 01:11
 3/8 A kérdező kommentje:
bocs kicsit fonetikus lett...:D
2011. dec. 23. 01:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert egy "mindent bele" típusú keveréked van.

Már láttam hasonlót a Caesar Millan műsorában, ott DNS vizsgálattal állapították meg milyen fajták vannak a kutyában. A nagy megdöbbenés akkor jött, mert kiderült a csöppnyi kutyában volt Akita Inu vér is. Szerintem könyved el, hogy egy keverék kutyád van. Aztán milyen fajták vannak benne, kép nélkül nehéz lenne megmondani távolról. Ez nem olyan fontos, inkább szeresd és törődj vele.Ne csodálkozz majd, ha kicsit nagyobb korában vagy akár kölyökként is szeret pancsolni, úszni esetleg kiáll a zuhogó eső alá.

2011. dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ratata ***** válasza:
nagyon sok fajtának van úszóhártyája sőt azthiszem mindnek csak a fejlettségek közt van különbség de valszínű hogy keverék...
2011. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Persze, ettől függetlenül is nagyon szeretjük, csak kíváncsi voltam:)
2011. dec. 25. 15:02
 7/8 Tattaratta válasza:
Milyen fajta? Kertaljai pedigré - pedig résen volt, a környék összes kanja. Erről viszont ő nem tehet, tehát ugyanannyi szeretetet ad és elvár. Ha lenne benne fundi is, meg fog nőni a többszörösére.
2011. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy elég érdekes kérdés és már-már összefüggésbe hozható a rasszizmussal és egyéb összeesküvés-elméletekkel is, de elég sok analógiát mutat a rasszizmus fogalmával.
2015. jan. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!