Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy SHELTIE jó az első kutyának?

Egy SHELTIE jó az első kutyának?

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves lány vagyok.Valószínűleg nem most fogok kapni kutyát mert a szüleim nem engedik.De ha lesz jó választás elsőnek egy SHELTIE? És ha nem akkor miért?
2011. dec. 18. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze alkalmas első kutyának, de azért figyelj a nevelésre, mert egy Goldent vagy labradort is el lehet rontani.


Nekem is a goldenem első kutyám, és a kezdetekben csináltam a neveléssel kapcsolatban hülyeségeket, amitől kettőnk kapcsolata nemhogy jobb lett...

De aztán ketten megoldottuk a dolgokat, és egy éves korára elválaszthatatlanok lettünk :3

2011. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
skótjuhász kicsi mása.
2011. dec. 18. 08:35
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi a vilaszokat.ellore is.
2011. dec. 18. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Első kutyának jó, feltéve, hogy te amúgy alkalmas vagy egy sheltie nevelésésre. Nem minden kutya jó mindenkinek elsőre. Nem egy komplikált fajta, szóval valószínű nem lesz vele gondod, de azért egy sheltie-t is el lehet rontani, úgyhogy vedd komolyan.
2011. dec. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy sheltiet nehéz elrontani de ha sikerült akkor még nehezebb megnevelni...kapsz egy ugatós, idegbeteg szőrcsomót. Ami fontos: korai szocializáció (alapos) és az ugatásról azonnal letiltás. Nekem két sheltiem van itthon, nagyon kedves és jól nevelt kutyák
2011. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha meg tudod adni neki azt amire szüksége van akkor igen, mert nagyon kezesek és kedvesek:) a munkaigényük viszont hatalmas! Agility,terelés,frizbee stb.szüksée van!
2012. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!