Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik orokbe fogadtak mar...

Akik orokbe fogadtak mar kutyust segitenetek nekem par kerdesemben?

Figyelt kérdés

Orokbe szeeretnek fogadni egy spanielt de :

1.Kulfoldon lakom(erdelyi vagyok) lehet-e egyaltalan evel a feltetellel?

2. Nem tudom hogy ilyenkor mit kell tenni,szeretnek valamivel besegiteni a menhelynek(tap, penz)?

3.Ujev utan szeretnek utannamenni, hogy ezesetben lekell foglalni?

4. Mennyire kapdossak el az ilyen fajtamentok allatait?

5.ezesetben mikre kell odafigyelnem?Esetleg ha van egyeb javaslat.


Amugy neztem az oldalon nem irja hogy lehet-e vagy nem kulfodre orokbeadni , esetleg kifizetnem az utlevelet si ha megcsinalnak.

Koszonom elore is a valaszt:)


2011. dec. 23. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A boxer fajtamentőkből kiindulva nem kapkodják a menhelyes kutyikat.. :( Szerintem próbálj meg írni egy mailt nekik, amiben jelezd, hogy te le szeretnéd foglalni a kutyust!
2011. dec. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Akiteki ***** válasza:

1. Nem szokott akadály lenni, sok mentett kutyát visznek külföldre. Főleg a németek.

2. Meg kell kérdezni, konkrétan mire van szükségük. Olyan menhely is van, aki építőanyagot kér a kennelekhez.

3. Ha jelentkezel és megmondod mikor mész, akkor nem fogják másnak adni. Jobb ezért előre szólni.

4. Sajnos sehonnan nem kapkodják el, de a fajtamentők jobban megválogatják a gazdikat, mint egy általános menhely.

Az útlevél árát illik kifizetni, mindegyik menhely és fajtamentő szervezet pénzhiánnyal küzd.

2011. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2011. dec. 23. 01:15
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem ismerem a spániel mentőket, de én már egy csomószor jártam úgy, hogy lefoglalták a kutyust, és az utolsó pillanatban visszamondták, vagy nem is szóltak, csak egyszerűen nem jöttek el érte. Így már semmit sem veszek készpénznek, és már nem tartogatok senkinek kutyát, mert volt, hogy ez miatt elúszott egy jó gazdi. Tehát érdemes több kutyát is kinézni, esetleg elmondani nekik az igényeidet, lehetőségeidet, körülményeidet, és akkor olyan kutyát ajánlanak Neked, ami megfelel ezeknek.
2011. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!