Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle méretét leírná nekem...

Beagle méretét leírná nekem valaki, illetve szobakutyának jó?

Figyelt kérdés
Akinek van otthon beagle mint házi állat , az kérem írja már le , hogy mekkora a mérete . Azaz hosszúság , magasság . Illetve szobakutyának jó lenne-e.
2011. dec. 23. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálsz mindent róla! :) Nekem spec nagyon tetszik ez a kutyus.:) Én is ilyet szerettem volna de mégse ez a fajta lett. (mudi, tacskó):)

2011. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Nekem ugyan csak bejgli keverékem van, de úgy tudom, nagyon nagy a mozgásigényük...

Az jó, ha szobában tartod, de iszonyú jól le kell fárasztani, sokat mozogni vele...

Szobakutya inkább a francia bulldog...

2011. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ha jól van nevelve, elégé vonyítós fajta és igencsak szökik méretre közepes de ha nem akarod a szomszédokat az örületbe kergetni inkább ne ezt válaszd
2011. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem szobakutya. Nagy mozgásigénye van, következetes, erős gazda kell neki, mert makacs is.
2011. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Lakásba NE!!! Még kertes házba is necces, irgalmatlan mozgásigénye van, plusz még a behívásra is nehéz megtanítani (mivel ugye vadászkutya és pont arra lett szelektálva, hogy önállóan döntsön), tehát el sem lehet engedni séta közben. Az udvart totál leamortizálja, mert imád kaparni és rettentően kajás, mindent megeszik a döglött gilisztától a tejesdobozig.


Egy csomóan megveszik, mert aranyos és gyönyörű szemei vannak, na és tényleg okos, viszont nagyon erős kezű gazdának való, lehetőleg egy 200 hektáros bekerített farmra...


A menhelyek tele vannak beagle-kkel, mert őrületbe kergetik a családot és nem bírnak velük, inkább beadják menhelyre.


A testtömege egyébként 10-15 kg, a marmagassága 30-40 cm, vagyis kb. akkora, mint egy spániel.

2011. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

doqd!Azért túlzásokba nem kell esni és félre tájékoztatni a kérdezőt!

200 hektáron sem lesz boldog egy Beagle ha egyedül van és nem foglalkoznak vele!

2011. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, a mozgásigényére céloztam ezzel. Bár valóban eltúloztam a dolgot, elnézést érte.
2011. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én a bejgli keverékes vagyok.:D


én azért írtam, hogy szobában is lehet, mert imád a gazdája közelében lenni... akárcsak egy agár és a vadászkutyák többsége...


tök mindegy, hogy udvaron vagy szobában nincs lefárasztva, akkor boldogtalan kutya lesz. (meg a gazda sem lesz vidám, ha meglátja azt az elemi erejű pusztítást, amire egy unatkozó beagle képes:D)


szóval szobában is lehet, ha késznek érzed magad rá és elég kitartónak, hogy az elkövetkező ~13-17 évben folyamatosan kielégítsd a mozgásigényét...

2011. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha normálisan van nevelve,akkor lehet szoba kutya.De sajnos fajtaleírás szerint,nem szobakutya mert szét harapna mindent asszem. középtermetű,de 30-40 cm a marmagasága.
2011. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Én nem ajánlom szoba kutyának!Szétrág mindent nagyon sok törődés kell neki.

Szökős fajta tudom mert nekem is volt nagyon aranyosak játékosak de fél órára sem lehet egyedül hagyni mert mindig csinál valami kárt.

2011. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!