Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyammal? Nem...

Mi lehet a kutyammal? Nem akar enni es hanyik!

Figyelt kérdés
Tegnap delutantol nem akar enni semmit es hanyik. a hazba is igy beengettuk, de csak fekszik es nezi a TV-t. injekciot is kapott, de nem javult semitt. nagyon aggodom erte. hulyesegeket kerlek ne irjatok! a TV azert kapcsolom be neki hogy ne unatkozzon, mert egesz nap nem lehetek mellette. elore is kosz!
2011. dec. 24. 11:46
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
a merget nem ehetett. sztem a gyomraval lehet valami. de akk elviszem
2011. dec. 24. 12:21
 12/31 anonim ***** válasza:
73%

De mit adtatok? Nagyapád állatorvos? Megvizsgálta a kutyát, megállapította mi a baja és elkezdte kezelni?

Vagy csak találomra beadtatok neki valamit, ami lehet, hogy ront az állapotán?

2011. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
es nem vaok felelotlen. mondom h nagyapam nyugdijas allatorvos o tuggya.
2011. dec. 24. 12:23
 14/31 A kérdező kommentje:
oh mind1. inkabb haggyatok elviszem allatorvoshoz.
2011. dec. 24. 12:24
 15/31 A kérdező kommentje:
es h ne izejetek az injekcio annyit javitott rajta h egy kicsit tobbet jarkal mind tegnap, mert orakat fekudt.
2011. dec. 24. 12:28
 16/31 anonim ***** válasza:
53%

"es nem vaok felelotlen. mondom h nagyapam nyugdijas allatorvos o tuggya.'"


Mi a retekre vagy így megsértődve?

Össze-vissza szurkáljátok a kutyát /hol nagyapád, hol apád/! Basszus az ilyentől el kéne kobozni szerencsétlen ebet!

Nem mellékesen remélem nagyapád jobb állatorvos, mint amilyen a helyesírásod!

2011. dec. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

XD tiszta rohoges miket irtok, mind1. hol apam, hol nagyapam szegeny kutya...szted hanyszor szurtuk meg tee?

mondom javult az allapota orvoshoz is viszem es 1x szurtuk meg. es nem vaok megserttodve. na ennyit. nem ke ugy fehuzni magad. 1000x elmondtam elviszem csak haggyal, nem halmeg. :)

2011. dec. 24. 12:34
 18/31 A kérdező kommentje:
jha es a HELYES IRAS h a RETEKBE jon ide te XD jobb ha inkabb halgat az egesz es a helyesiras azt diekt irtam igy mert igy gyorsabb. amugy koszi te segitettel a legtobbet. a RETEKBE... XD
2011. dec. 24. 12:48
 19/31 A kérdező kommentje:
latom a legtobb kommentet is en irtam... haromnegyede az semmi ugy hogy inkabb tobbet nem nezek erre fele, mert ti: 1. retekeztek; 2. nagyon felelotlen vagy!!!; 3. nagyapad remelem jobb a helyesirasodnal ---> na ezt nem lehet megunni. melyik vagy a showder klubbol. retek.... na es h a tema legyen az igazi a kutya jobban van, JOBBan van, JOBBAN VAN es meg utoljara jjOoBbAaNn VvAaNn h ertse meg retek.
2011. dec. 24. 12:54
 20/31 anonim ***** válasza:
73%

Nem is értem, miként gondolják némelyek, hogy írják--hány, fosik a kutya, szarul van. Erre várnak választ, gyógymódot neten keresztül. Olyanoktól, akik nem látják mennyire is van rosszul a kutya. Milyen mértékű a hányás, stb.

Ha pedig nem kap valaki az ilyen kérdésre neki tetsző választ, besértődik.

2011. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!