Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyammal? Nem...

Mi lehet a kutyammal? Nem akar enni es hanyik!

Figyelt kérdés
Tegnap delutantol nem akar enni semmit es hanyik. a hazba is igy beengettuk, de csak fekszik es nezi a TV-t. injekciot is kapott, de nem javult semitt. nagyon aggodom erte. hulyesegeket kerlek ne irjatok! a TV azert kapcsolom be neki hogy ne unatkozzon, mert egesz nap nem lehetek mellette. elore is kosz!
2011. dec. 24. 11:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezer okból hányhat meg foshat a kutya. Ha a nagyapád állatorvos, ő például megmondhatta volna, mi baja, vagy hogy milyen vizsgálatok szükségesek neki. Ha ezt nem tette meg, akkor nem tudom, milyen állatorvos lehetett, ha meg igen, akkor nem tudom, mit akarsz tőlünk. A kutyának szakember segítségére van szüksége, mert látatlanban még a legprofibb állatorvos sem diagnosztizál meg gyógyít, szükséges a fizikális vizsgálat, tehát még ha lenne is itt gyakorikérdéseken állatorvos, akkor se mondana neked semmit, mert nem tud. Ráadásul mi meg csak mezei kutyatartók vagyunk, még annyira sem értünk hozzá.

Szóval vidd el szépen egy hozzáértő állatorvoshoz.

2011. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Bla bla bla... 24 ora mulva a kutyam feltehetoleg jol lesz mert amit attunk neki az volt a legjobb. 24 ora mulva hat a szer. megis lehet h mergezes, mert olyen tunetei vannak. az utcankba lakik egy idegbet*g nemnormalis. lehet h az volt, meg a szomszedbol is megmergezhettek. ugy hogy jol lesz, nem vagyok huly-e.

na de meg miket elt meg ez a kutya! a szuletese utan 1 hettel meghalt az anyja. nem tudtunk neki segiteni mert a ce'gunk parkolojaba szuletett ami eleg messze van. egy kis idejig az ott lako ember etette-itatta egy keveset es utana kaptuk meg, nem epp jo alapotban. azota nalunk van. szval mi mentettuk meg es ott is majdnem meghalt. ugy h nem ez az 1. NAGYOBB DOLOG nala...

2011. dec. 24. 16:25
 23/31 A kérdező kommentje:
jha es nem fosik. csak hanyik meg nem eszik es iszik.
2011. dec. 24. 16:26
 24/31 anonim ***** válasza:

Édes istenem, ülj már vissza általános iskolába nyelvtanórára, mert külön szótár kell, hogy megértselek...

A sztorizásnak amúgy van köze ahhoz, hogy a kutyával mi van? Meg most akkor jobban van, vagy lehet hogy mégis megmérgezték? Valahogy foglald már össze összefüggő magyar mondatokban, hogy mit akarsz mondani, feltéve, hogy igényt tartasz még bármiféle válaszra...

2011. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
akkor elmondom az egeszet: tegnap amikor hazajottem a sulibol a kutyam fekudt, nem evett, nem ivott. akkor elmentem nagyapamhoz apummal, a kutyat nem vittuk. a tuneteit elmondtam, o adott egy injekciot. o azt mondta mergezes lehet, s megmutatta hova kell beadni. hazajottunk, ajo helyre beattuk. ma mar kicsit jobban volt, de meg mindig nem volt az igazi. leirtam ezt a kerdest, es vartam a valasz, kozben jokat rohogtem rajtatok h milyen dilliok vagytok. aztan utananeztem ennek, es tenyleg mergezeses tunetei voltak. az allatorvos is ezt adta volna be neki, (mondjuk nagyapam is allatorvos, csak nyugdijas, de meg mindig szokott oltani). most a kutyam nincs 100%-ban de legalabb javult. ezt a kerdest azert tettem fel, mert a ti kutyatok is hatha jart igy es tudtok valami gyors segitseget. akkor meg nem voltam bisztos a szuriba. tobb kommentet most mar nem varok, ha csak nem valami olyan dolog ami kene. azert koszi a szorakoztatast karacsony napjan!!! Kellemes & Boldog Karacsonyi Unnepeket Mindenkinek!!!
2011. dec. 24. 18:40
 26/31 Akiteki ***** válasza:
Ti beveszitek ezt a kamu sztorit? Valami félig írástudatlan gyerek szórakozik.
2011. dec. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
te mar en se tudom miket irtam... mind1. most mar ivott de kihanyta mind. de meg mindig nem akar enni. tudtok mondani olyan eteleket amelyeket szerintetek megenne. a tobbi hu*esegre nem varok kommentet!!! csak eteleket, esetleg mast.
2011. dec. 25. 13:04
 28/31 anonim ***** válasza:
Édesem, ott az állatorvos nagyapád, b*sztasd őt a továbbiakban, ha csak kiröhögni tudod a neked segíteni akarókat.
2011. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
szted miket segitettek?
2011. dec. 25. 14:35
 30/31 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyunk távgyógyító állatorvosok, így csak azt tudtuk mondani, hogy vidd el állatorvoshoz, vagy bízz meg a nagyapád ítéletében. Tanácsot kaptál, mert itt csak ennyit lehet adni. Kiröhögted, de az meg a te bajod.
2011. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!