Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe Labrador?! (érdekel)

Törpe Labrador?! (érdekel)

Figyelt kérdés

Találtunk egy kiskutyát és befogadtuk,de kitettük a lapot hátha keresik..pár napra rá jött egy telefonhívás hogy az övé a kutya..:dd

eljött hozzánk a kutya a srác nyakába ugrott,az apukája meg mondta hogy kifizetik amit nálunk volt csak had vigyék haza.mondja anyu hogy nem kell mert örülünk hogy hazamehet.erre mutat egy 75 ezer forintos számlát az apja hogy ennyiért vették a kutyát,meg hogy tényleg köszönik.én meg megkérdeztem milyen fajta a kutya.erre mondják :Törpe Labrador...

azóta ezen gondolkozom hogy van ilyen fajta vagy csak átb*szta őket akitől vették..

(szerintem nem hasonlított rá,de létezik ilyen fajta?mert sohasem hallotam még róla ... válaszokat előre is köszönöm)


2011. dec. 24. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan fajta,hogy törpe labrador.Szerintem átvágták őket,a kutyus végülis valami keverék lehet :)
2011. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Jól át lettek baszarintva :D
2011. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:d azt hittem csak én nem ismerem ezt a fajtát :$
2011. dec. 24. 18:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Általában nem jellemző, hogy számlát adnak kutya vásárlásakor.

A fajtát meg a törzskönyv alapján lehet megállapítani. Ha nekik törpe labi a kedvencük, hát legyen. A lényeg, láthatóan szeretik, a kutya is őket.

Hallottam én már törpe német juhászról is:))

Lehet, a helytakarékosság miatt lassan minden fajta törpésítve lesz.

Igazán szép volt tőletek, hogy befogadtátok a talált kutyát !

2011. dec. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:) de azért picit sajnáltam hogy vissza kellett adni mert megszerettem:$
2011. dec. 24. 18:46
 6/12 anonim ***** válasza:
nem tudom ... nálunk itt a környéken is van egy ilyesmi szerzet vagyis sztem keverék! szóval iylen westie marmagasság talán beagle még a szőre és labrador a feje is nagyon hasonlít! még a hossza is akkor csak olyan rövidek a lábai h ... nagyon nem tetszik!
2011. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát tudjátok, válság van, törpésíteni kell a fajtákat, hogy kevesebbet egyenek, olcsóbbak legyenek. >:)

Viccen kívül, NINCS törpe labrador.

2011. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem létezik törpe labrador, nagyon átvágták szegény embereket. Nekem amstaffom van, rrá is rámondták, hogy törpe amstaff. Kisebb az átlagnál, de törzskönyves.
2011. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 compactegon ***** válasza:
én véletlenül ismerek egy ilyet. legalábbis azt mondják rá labrador, de nem nőtt 12-13 kilónál nagyobbra. arányos, és úgy is néz ki, de valami genetikai defekt van a háttérben (nyilván, ha egyáltalán az) :D
2011. dec. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:))
2012. jan. 4. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!