Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hagytatok mar kutyatokat...

Hagytatok mar kutyatokat kutyapanzioban? Hogy viseltek a kutyak es ti?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Hát szerintem én rosszabbul viseltem, mint a kutyám. :) Mi találtunk egy szuper kutyapanziót, ahol mindennap játszottak vele, meg tök jó helye volt, így a kutyus boldog volt, amikor elhoztuk. :)


Ha érdekel, megadom az elérhetőségüket.

2009. máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt,erdekelne a kutyapanzio, a neten tobb is van, de ha belegondolok, hogy ott hagyjam a kutyaimat osszeszorul a szivem
2009. máj. 20. 08:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, ez a honlapjuk:

[link]


Egyébként egy nagyon kedves bácsi gondozza a kutyukat, van fűtött kennel is rossz idő esetére, meg mindennap játszik velük, és még drága se volt a többihez képest.

2009. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nagyjából olyan, mintha menhelyre kerülne. Sok kutya kennelekben, kapnak kaját, valamennyi időt tudnak velük foglalkozni. Biztonságban vannak. Viszont a kutya nem érti, hogy a gazdája miért vitte oda és érte fog-e jönni. Csak nagyon végső megoldásnak jó szerintem, ha muszáj. Én nem vittem még az állataimat panzióba, de jártam már egy pár helyen. Vannak jobbak és rosszabbak.
2009. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Az én halálra kényeztetett,ideggyenge bullterrierem a Strázsa panzióban volt hétvégén.

Aggódtam,hogy fogja maát érezni attól,hogy valahol otthagytam,biztos lelkibeteg lett.

Ehhez képest olyan jól érezte ott magát,hogy alig akart hazajönni.

Haverok,játék,buli,mi kell még?

2009. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen, az én mudim nem viselte jól, pedig jól bántak vele.
2009. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!