Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért írnak az ilyen kérdéskre...

Miért írnak az ilyen kérdéskre ilyen ostobaságokat? Hogyha a kutya eszik és gazdi el akarja venni a kajáját, akkor szabad rá morognia?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom,hogy egy jól nevelt kutya SOHA nem moroghat a gazdájára,ha a gazdi a falkavezér.A kajáját is elveheti,ha úgy tarta kedve.Miért osztja itt az észt olyan,aki juszt se ért a kutyákhoz?
2011. dec. 26. 11:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg nekem is van kutyám,és akkor veszem el a kajáját,amikor akarom,SOHA nem morog rám,de másra se!Mondjuk kis korától fogva erre tanítottuk.
2011. dec. 26. 11:49
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés.. Láttam a kiírt kérdést és a válaszokat is rá..

Mindennek tetejében még le is lettek pontozva a helyes választ adók..

Pff..

2011. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 virág andrás válasza:
100%
szerintem ez nem egyforma dolog minden kutyánál. Én is akkor veszem el tőlük az ételt, amikor akarom, de van, amelyik ezt meglehetős morgással veszi tudomásul. Olyan is előfordult, hogy fölkapta a tálat és elment vele egy távolabbi helyre, ott folytatta az evést. De én általában nem zavarom őket, ha esznek, azt hiszem, az a legjobb.
2011. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

Az én kutyáim sem morognak, de soha nem nyúlok a tányérjukba, ha esznek.

Ha morog, igaza van, az az övé, ne nyúlj oda.

2011. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze nem úgy gondoltam,hogy úgy szórakozásból elveszem előle a kaját.Ennek szerintem akkor van jelentősége,ha pl. valaki meg akarja mérgezni.Egy idegentől kapott kaját el kell tőle tudnom venni,nem azt,amit tőlem kapott.
2011. dec. 26. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyeneken akadok fent! Kedves 3. Te is butaságot írsz, ugyanis az étel mindig a tied, a falkavezéré. Semmi sem a kutyáé, minden a vezéré, csak megengedi, hogy a kutya, egyen belőle. A falkavezér határozza meg, hogy ki, mikor, és mit csinálhat.
2011. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

A gazdák különbözőek. A kutyák különböző természetűek. Van, aki elnézi a morgást, van, aki nem engedi.

Miért is gond Neked, ha valaki másként gondolkodik, mint Te ?

Ezt a falkavezérség meg túl van már ragozva. A csapból is ez folyik. Amikor még nem került az országba egy árva amerikai kutyaneveléses film sem, akkor is nevelték a kutyáikat az emberek. Aztán jöttek az amcsi okosítások a magyar fordítással. A kutya egyszerűen működik : Szabad-nem szabad. A gazdától függ, ő mit akar megengedni, mit nem. Viszont a legtöbb embernek valóban érthetőbb a " falkavezér" szerep elérése a kutyánál, mint megérteni, a kutya-kutya, nem ember.

2011. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is túl van ragozva a falkavezérség,de azért vannak dolgok amik nem megengedettek és szerintem ilyen a morgás is .Azok a gazdik akik ezt ráhagyják a kutyáikra később komolyabb problémával találják szembe magukat.Morgás után már csak egy pici lépés az odakapás és a harapás.

A kutyáimat kicsi koruktól ehhez szoktatom,az ismerőseim meglepődve nézik,hogy bárki odamehet hozzájuk etetésnél is.Az egyik akkor sem kapott oda sőt rám sem morgott amikor balesetet szenvedett és akkor fájdalmai is voltak.

2011. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!