Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Marley meg én, mi a véleményet...

Marley meg én, mi a véleményetek a filmről és milyen hatással volt rátok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem jó film ,viszont ez a film azt mutatatta legalábbis számomra hogy nem tudják a kutyájukat megnevelni, de annak ellenére hogy rossz kutya volt nagyon szerették ,a végét végig sírtam :'(

én még a végén csak arra gondoltam mi lesz amikor az én kutyám hagy itt engem :(

de különösebb hatással nem volt rám..

2011. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az, hogy sz@r volt, és idegesített, hogy mekkora szemetet gyártottak az egyik kedvenc könyvemből...


a könyvön egyébként hangosan kacarászok ahányszor csak olvasom, nagyon tetszik a szerző stílusa, a végét pedig rendszeresen megkönnyezem... főleg az olvasói leveleket (amiket persze a filmből kihagytak).

2011. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem pont akkor láttam, amikor szegény labi-keverékem már a végét járta, vagy már meg is halt. Természetesen megsirattam a végén.

Kedves utolsó, szívesen elolvasnám a könyvet. Le lehet valahonnan tölteni e-book formájában?

2011. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én könyvben és filmen is nagyon szeretem
2012. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kutyás témában az eddigi legjobb film amit láttam,sajnos végig néztem :'S Nagyon sajnálom pedig tudom hogy csak egy film és én is a foximra és a mopszomra gondoltam azonnal...

De ők még fiatalok szerencsére.Kicsit hülye vagyok mert meg aakarom keresni a kuyát élőben:').Vagy legalábbis nem tudjátok hogy most vagy a filmben hány éves Marley? Az nagyon megnyugtatna nagyon köszi előre is.Nem tudom Nagyon gondolkodom a végén körülbelől attól ahogy már lassabban megy fel a lépcsőn a házba és a végén is ... hát ... megint mindjárt elfog a sírás:((

Nem tudom mit kell megemésztenem rajta ami filmet láttam és ennyi napig elgondolkodtatott az a Számkiívetett volt.

Segítsetek:S mikor emésztem meg a filmet? Húsvét vasárnap láttam.

2012. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!