Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyás...

Mit gondoltok erről a kutyás filmről így Karácsonykor?

Figyelt kérdés

A Marley meg én című filmről van szó. Elvileg vígjáték, de több helyen olvastam, hogy szomorú a vége. Egy labi az egyik főszereplő.

Nekem goldenem van..

Ti ajánlanátok ezt a filmet, hogy megnézzük így karácsonyi filmként?


2011. dec. 24. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A Marley meg en egy nagyon jo film, de a vege sajnos szomoru. En inkabb vigjatek es drama koze sorolnam. Karacsonyi filmkent, hat... szerintem inkabb valami vidamabbat. De ettol fuggetlenul egy nagyon jo film, es csak ajanlani tudom
2011. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
absz. nem jó, nagyon drámai, nem vidám.
2011. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Karácsonyra semmiképp, főleg, ha van kutyátok.

Egyébként máskor nyugodtan nézzétek meg, nagyon szép, családi film (bár az eredetéül szolgáló könyvnek a nyomába sem ér), csak hát tényleg szomorú a vége.

2011. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kiváncsi voltam a filmre, ezt választottam mégis karácsonyi filmnek...

Hát a vége... Mint mondtam goldenem van, akinek a buksija hasonlít Marley-éra, mikor az állatorvosnál fekszik.


Hát élmény volt a film. Nagyon elkapott a végén a bőgés.


Köszönöm a válaszokat, ti szóltatok!

2011. dec. 24. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak hallásból ismerem, de azt hiszem nem fogom soha megnézni:) Feleslegesen nem kínzom magam, még akkor sem, ha amúgy jó film.


Holnap töltsd le, és nézd meg a Karácsonyi ének c. filmet, szerintem az egyik legjobb adaptáció, ami a könyvből készült:

http://www.youtube.com/watch?v=VZ3lr3urgDU

2011. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!:)


Egyébként tényleg jó film volt, elgondolkodtat.:)

2011. dec. 26. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!