Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen a Westie?

Evelynn99 kérdése:

Szerintetek milyen a Westie?

Figyelt kérdés
Könnyen tanítható meg ilyenek???
2011. dec. 29. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Okos és makacs, mint minden terrier:)
2011. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Könnyen tanítható, de mint minden terrier, elég önfejű és makacs, ugatós, ráadásul sok elég verekedős is, és könnyen a gazda fejére nőnek, ha nem megfelelően kezelik őket, épp azért, mert nagyon okosak. Sok probléma van sajnos a bőrükkel, mivel a fehér színű kutyáknál nagyon gyakori a táplálékallergia, és a westie-knél sok a süketen született kölyök is.
2011. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mármint nyilván minden kölyök süketen születik, de úgy értem, hogy az is marad...
2011. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!:)
2011. dec. 29. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szerdán kaptam egy 2 éves, szuka kutyust, aki sosem volt tanítva és nem foglalkoztak vele.


Nyugodt, és elég könnyen tanítható.

Csütörtökön már pórázon sétált elsőre, és szobatiszta is lett. Hallgat az új nevére, ha hívjuk odajön, és ha felszökik az ágyra a "lefele" szóra lemegy, a "menj szépen a helyedre" parancsra a helyére megy, és a"fekszik"-re már fekszik is :)

Szerintem nagyon okos kutya a westie :)

2011. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gratulálok az új kutyushoz...amúgy köszi a választ !!
2011. dec. 31. 13:29
 7/8 anonim válasza:
A világ legédibb kutyája. Nekünk is az van. 1 éves kan. Nagyon helyes és makacs, de szót fogad ő már mikor hozzánk került nagyon okos volt tudta melyik az ő helye csak a saját dolgaival játszott kb 1 hónaposan hoztuk el. Kb 1 hónappal később már a pelusra végezte a dolgát. okos és könnyen tanítható. Viszont fegyelmezni kell, és foglalkozni vele, mert terrier és ha nincs vele eleget törődve és fegyelmezve akkor elvadulhat. De ha szereted és jól tartod, ha tudja hogy te vagy a főnök, akkor nem lesz gondod vele. Sok sikert és boldogságot a leendő kis jövevényhez.
2012. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. febr. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!