Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westi kiskutya 6 hetessen...

Westi kiskutya 6 hetessen tegnap került hozzánk. Mikor elkezd vizelni, gyorsan kivisszük, de nem csinál semmit, nyüszörög, lefekszik a lábunkra. Mikor behozzuk egyből elkezdi újra, hiába visszük ki megint. Hogy lehetne szobatisztává tenni?

Figyelt kérdés

2011. nov. 24. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes, és 1 napja van nálatok, te meg már azt várod hogy egyből szobatiszta legyen???

Olvass egy kicsit a neten a kutyatartásról...

2011. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen még bőven az anyja mellett volna a helye. Még egy 6 hetes kis kutyától mit vársz majd csak 8 hetes korában tudod elkezdeni arra szoktatni hogy kint végezze a dolgát. Addig is használj nála kutya pelenkát, azt a fajtát amit a földre kell le teríteni.
2011. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Fűre rakjàtok le, amikor kiviszitek?

Ne csak àlljatok egy helyben, ùgy nem tud ràfeküdni a lábatokra. Addig maradjatok kint, amíg el nem végezte a dolgàt, utàna naaagy dícséret!

2011. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a következőt tudom tanácsolni. Először is, ne siettesd, nem fog egyik napról a másikra szobatisztaságra szokni, csak magadat bosszantod. A miénk is csinálta azt, hogy amikor elkezdett rossz helyre pisilni, fogtuk és a helyére vittük, de ott már nem pisilt. Csak gondolj bele, te mit szólnál ahhoz, ha valaki megzavarna a dolgod elvégzése közben? Kezdetben keress egy könnyen felmosható helyet a lakásban és oda tegyél le neki pelust. Amikor ott pisil, dícsérd meg. Meg fogod látni, milyen reakció előzi meg a pisilést, és amikor látod, akkor szaladj ki vele. És ha sikerül neki kint elvégezni, szintén dícsérd meg. Nálunk egy jó darabik egyszerre működött a pelus és a kinti wc-zés is, majd szépen elkezdett leszokni a pelusról, amikor rájött, sokkal jobb neki odakint elvégeznie a dolgát.

Egyébként sok boldogságot és örömet kívánok a kutyushoz!

2011. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nóri2 ***** válasza:
tudom h ez szokatlan de szerintem a kutyákat is rá lehet szoktatni az alomra:D
2011. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!