Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német Boxer kan, vagy Mopsz...

Német Boxer kan, vagy Mopsz kan? (Ivartalanítva lenne 5 hónapos korában! )

Figyelt kérdés
Párommal e kettő kutyafajta közt vacilálunk. Mindkét fajtának tudjuk biztosítani a megfelelő életkörülményeket, szóval ez nem dönt. Szerintetek? Már két hónapja megy a találgatás, egyszer ezt, aztán még is azt... Szerintetek? A végén már lehet dobok fel egy érmét, de azért ha egyhangúan szavaznátok az is nyomna a latban! Januárban már szeretnénk megvenni.:)
2011. dec. 29. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy a boxert választanám:D Jobban szeretem a testes kutyákat:) és nem egyszer láttam már boxert amelyik játszik:) és felülmulhatatlan látvány:D sokkal édesebbek, és a kisugárzásuk is jobb:) Én a boxerra szavazok:)
2011. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amugy a boxer egészségesebb fajta, persze csak ha jó helyről hozzátok, szaporitótól ne vegyetek kutyát.
2011. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Boxer mert a mopsz horkol meg minden féle baja van az arca miatt.
2011. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hovarju ***** válasza:
Nekem igazándiból egyik fajta sem tetszik, de ha a kettő közül kellene választani, akkor a boxert választanám.
2011. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Boxerem van! Az is horkol,de még mennyire! :)) Szóval én elfogult vagyok! Boxer!
2011. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez érdekes:) én is e két fajta között gondolkodtam...és boxer lett a végén:) a boxer aktívabb, játékosabb, a mopsz pedig lustább:)
2011. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én mindenképp boxert ajánlok ! :) Játékos ,barűtsűgos, hűséges, szófogadó és nagyon okos is :) Tehát BOXER !
2012. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!