Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudja űríteni a kutya a...

Tudja űríteni a kutya a bűzmirigyét? Lehet, hogy az enyém azt csinálta?

Figyelt kérdés
Be van neki gyulladva, kétszer ki is nyomta a doki, és kenegetnem kell itthon, viszont ma reggel kakilás után úgy csinált megint, mint aki kakil, de csak sárgás, nem teljesen átlátszó de víz szerű jött belőle. Ez bűzmirigy váladék volt? És ha igen, akkor ez jó jel?
2009. máj. 21. 10:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, gogy nem szidsz meg :)

Igen, mondta is az ovos, hogyha ez olyan nem múló bűzmirigyprobléma, akkor az eltávolító műtét a legjobb megoldás. De ezt is csak egy éves kor után lehet. Hát akkor holnap azt hiszem faggatós-kérdezgetős napom lesz a dokinál!

2009. máj. 21. 11:39
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
10 hetesen bűzmirigy probléma?Szerintem vidd másik dokihoz.
2009. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha nem büdös akkor inkább genny.

Vidd orvoshoz!

Milyen fajta? Lehet hogy egyébként is érzékenyebb erre a fajtája.

10 hetesen megdöbbentő, nem hallottam még ilyet!

Mióta van Nálad?

Csont: nem biztos, hogy jó megoldás neki. Ezt is az orvossal beszéld meg. Elvileg ha normális (szilárd, de amikor frissen összeszeded nem ragad, nem kemény) akkor ürül magától is. Mivel eteted? Ha túl híg a szélkete ne adj: tejet és más tejterméket se.

2009. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy a dokival lenne gond. Nagyon vakarózott a kutya és megnyomta a bűzmirigyét, mert arra gyanakodott, hogy attól van, és sűrű, sötét váladék jött ki. Nem találja csak úgy ki magától, hogy bűzmirigyproblémája van, miért tenné?

Bichon Frisé a kutya fajtája. Nem tudom, hogy hajlamos-e ez a fajta erre a problémára, viszont nem szagoltam meg, csak gyorsan feltöröltem, így nem tudom, hogy büdös volt-e. Másfél hete van nálam a kutyus, de már az első nap elmentem orvoshoz vele, szóval nem mostanában alakult ki ez a dolog, már akkor megvolt, sajnos...

2009. máj. 21. 16:49
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha a bűzmirigye ürül sz..r nélkül azt érzed... :-)

Nagyon-nagyon büdös. :-)))

De úgy tünik nem kezdte túl jól az életét szegényke, remélem gyorsan meggyógyul és egészséges kis jószág lesz belőle.

Szurkolok Neki!

2009. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy egy ilyen picinyke kutyának már most ilyen súlyos problémái vannak. Lám-lám, mennyi kérdést tesznek fel, hogy hol tud ilyen meg olyan fajta kutyát OLCSÓN venni, neki nem kell törzskönyv, stb. És nem lehet meggyőzni, hogy miért kerül 60-200e Ft-ba egy tenyésztett kutya. Hát ezért...

Félre ne értsd, nem szidlak, le is írtad, hogy 15 év múlva (ami nagyon szimpatikus volt, hogy tudod, annyi ideig "tart" egy kutya) már okosabb leszel.

Mindezt csak azért írtam, hogyha olvassa ezt egy expresszről vásárolni akaró laikus, akkor lássa, miért kell a tenyészkennel, miért kell a törzskönyv, és miért nem vásárolunk 20e Ft-ért iwiwről "fajtatiszta kiskutyák féreghajta, oltva folyamatosan kaphatók" típusú hirdetésből.

Drukkolok, hogy rendbe jöjjön, és szép közös életetek legyen!

2009. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

De rendesek vagytok! Már lassan immunis vagyok a szagokra, mert első napokon megrettentem, hogy te jó ég, milyen büdöset kakil a drága, és mára már megszoktam, ezért nem is figyeltem milyen szaga van :)

Igen, mostmár én is tudom mi miért fontos, és sokan miért mondjátok. A nehéz kezdet után, szép és boldog életet szeretnék biztosítani neki. Köszönöm a bíztatást, és én is nagyon remélem, hogy minden rendben lesz!

2009. máj. 21. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!