Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elkezdem használni a...

Ha elkezdem használni a bolhairtó nyakörvet, és pár napig mondjuk szüneteltetem, és visszateszem a kutyára, az még használ valamit?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem neki Panzi bolhairtó nyakörvet,kb 2 napig nem volt rajta,feltettem,másnap séta közben,persze,hogy egy kutyuska odaszaladt hozzá,és több mint valószínű,hogy attól lett bolhás,úgy ,hogy rajta volt a nyakörv.Egyébként ,azért szüneteltettem a nyakörvet,mert esett az eső.Olvastam,hogy ha víz éri ,akkor már nem annyira hasznos mint előtte volt.)
2011. dec. 29. 19:51
 1/2 Akiteki ***** válasza:
51%
A nyakörvek nem mindig hatásosak, főleg az ilyen gagyi márkák. Látod, így is bolhás lett. Lezárt zacskóban vagy befőttesüvegben tárolva ugyanolyan büdös marad, tehát a hatóanyag nem párolog el.
2011. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kerti kutya, akkor használj inkább spot-ont (cseppet), annak nem árt az eső, ha már beszívta a kutya bőre. A panzitól meg nem csodálom, hogy bolhás lett, vegyél valami rendes márkát, ha már mindenképpen nyakörvet akarsz, kiltixet például, az ugyan nem olcsó, de sokáig hat, és tényleg jó.
2011. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!