Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok? (A...

Milyen kutyát ajánlanátok? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Elhatároztam,hogy kutyát veszek a gyerekeimnek.Egy olyan kutyát szeretnék,ami nem nő nagyra,de ugyanakkor nem pincsi meg hasonlók. Na meg gyerekkedvelő....

Segítenétek?


2011. dec. 29. 20:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Beagle,pumi
2011. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Utolsó: lakásba?... Oda inkább nem ajánlanám ezeket a fajtákat, 2 kisgyerek mellett nem tudom, mennyire lehetne megoldani a lemozgatásukat.
2011. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nekem a 7 éves és a 10 hónapos fiaim mellett Boxer van lakásban.Imádja a gyerekeket,lusta mint a lajhár.Nem lesz derékig érő és mini sem marad,amolyan középtermetű.

Én egy évig agyalogtam milyen fajta legyen és számunkra tökéletes volt a választás.

De valóban kell idő,mire azt a bizonyos fajtát megtalálod.

Ja és nem ugatós,én csak kétszer hallottam vakkantani,azt is a macskára.

2011. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Hovarju ***** válasza:
Szerintem egy uszkár jó választás lenne. Bohókás, vidám és könnyen tanítható. A törpe változata nem is nő túl nagyra.
2011. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Whippet..én is ezt a fajtát tudom ajánlani,mert a tévhitekkel ellentétben 15 perc rohangálás elég neki,rövid szőrű :) A többit Akiteki leírta :)
2011. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
68%
Miért lett lepontozva az aki a menhelyi kutyákat írta? Szerintem teljesen igaza van, csak elmondta a véleményét normális hangnemben.
2011. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Egy kedves, menhelyi keverék valóban jó ötlet!
2012. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Barátoméknál van egy tacskó, és remekiül eljátszik a négy éves kislánnyal én azért ajánlottam azt, viszont nekünk is vizslánk volt mikor kicsi voltam és teljesen jól elvoltunk vele lakásba, nagyon okos kutyus az is, és tényleg nincs vele gond. Most egy pumink van szintén lakásban, és vele sincs semmi baj iszonyat aranyos és mikor itt voltak rokonaink látogatóba kis gyerekkel tündérien viselkedett a kislánnyal, egy rossz mozdulatot nem tett, még akkor sem mikor a gyerek simogatás gyanánt elkezdte püffölni szegénykémet.
2012. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!