Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi husky kennelről?

Figyelt kérdés

www.csadykennel.uw.hu

Mi a véleményetek? Szerintetek jó tenyészet?

Milyenek találjátok a kutyusokat? Vett itt valaki kutyust?



2011. dec. 29. 23:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%

Hát szegény kutyák elég csúnyácskák! Már ránézésre sem érdekelne egyiktől sem kölyökkutya.

Az oldal abszolút igénytelen, alig lehet elolvasni, mert egy épkézláb betűtípust nem volt képes választani.

Nem tudom, hogy azzal az alaszkai huskyval meg a majdnem teljesen fehér doggal mi a terve, de ha a dogot tenyésztésbe akarja vonni, tuti meglincselem. az összes német dog tenyésztő azon (is) dolgozik, hogy ilyen kutyák ne kerüljenek be egyik vérvonalba sem, mert nagyon gyakran problémásak. Értem itt a hallás és látás részleges vagy teljes elvesztését.

2011. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Akiteki ***** válasza:
72%

A kutyák sajnos tényleg igen csúfak szegények.

Az alaszkai husky mint fajta nem létezik, a szánhúzásra használt keverékkutyákat szokták így hívni Alaszkában.

Nézd meg honlapot, semmit nem értek el kiállításon, nem is viszi. Szűrési eredmények sehol senkinek.

És még igen sok baj van vele, ami nem a honlapból illetve nem a mostani változatából derül ki. Mivel 17 éve foglalkozom huskykkal, sajnos van szerencsétlenségem ezeket a kategóriákat is ismerni.

2011. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

[link]

Na és ez? Itt szebbek a kutyák is, és több adat is van feltüntetve. Ő szerintem nem szaporító. Szerintetek?

2011. dec. 30. 19:51
 4/24 Akiteki ***** válasza:
76%

Semmivel nem szebbek a kutyák. A szép tiszta elkülönített nagyüzemi elletőszoba fel van tüntetve a honlapon. Ahol a többi 50 kutya fetreng a mocsokban, azt nem fényképezték le.

A törzskönyvek sorban hamisak.

2011. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Én nem értek a husky-hoz, de szerintem is csúnyák..Viszont azt tudom,hogy lehet a világ legszebb kutyája a téd, ha le sem szar semmit nem ér.. Te kell dönts, nem mi helyetted, ha neked valamelyik kutyus innen tetszik akkor hajrá :) Úgyis a tiéd lessz, te neveled föl..
2011. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Megint csak egy szaporítót szúrtál ki magadnak......


Ezeket az oldalakat nézegesd, ha normális helyről szeretnél kutyát magadnak. Nem mindenhol várható a közeljövőben alom, de a tenyésztő náluk kezdődik:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Akiteki ***** válasza:
81%
A Kakastavi kennelben most vannak kiskutyák, a Big Foot kennelben pedig tavaszra terveznek. Ne vegyél ilyen szaporítóktól, amiket kinéztél.
2011. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
Itt egy jó kennel: [link] Igazi családi környezetben élnek a kutyusok. Tiszta helyen. Ha huskym lehetne innen vennénk.
2011. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


[link]

Na és ez? Itt szebbek a kutyák is, és több adat is van feltüntetve. Ő szerintem nem szaporító. Szerintetek?


Akiteki válasza:


Semmivel nem szebbek a kutyák. A szép tiszta elkülönített nagyüzemi elletőszoba fel van tüntetve a honlapon. Ahol a többi 50 kutya fetreng a mocsokban, azt nem fényképezték le.

A törzskönyvek sorban hamisak."



A többi kutya fetreng a mocsokban? Ezt nem igazán értem, szép füves nagy kertjük van, az látszik a képeken. Vagy az esős, saras időre gondolsz? De olyankor minden kutyatartónál akarva, akaratlanul koszosak lesznek a kutyák. Még nálam is.

Amúgy nekem tetszenek a kutyák, szépeknek és aranyosnak látom őket. (egyáltalán nem mocskosnak, és itt a felnőtt kutyákra értem)


A csady honlapja nem jön be, az passz...

2012. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Akiteki ***** válasza:
74%
Én nem a képről vagy a honlapról tudom ezeket.
2012. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!