Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzel a 3 éves lány yorkyim...

Tüzel a 3 éves lány yorkyim és a fiú yorkimat egyáltalán nem érdekli, sőt kerüli, ez miért lehet!? Valaki írjon!

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 10:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Macerás lehetett mindenkinek egyesével privibe trágár szavakat irogatni, mert nem tetszett a válasza...:) Vagy csak engem tisztelt meg a "kedves" kérdező?:) Még nem olvastam ennyiszer egy mondatban a férfi nemiszerv jelzőt.:) Vigyázzatok mit írtok neki, kissé ideggyenge az illető.:)
2011. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt írta, hogy évek őta foglalkozik tenyésztéssel...hahaha.

Én azzal foglalkozom, nem is teszek felilyen kérdést. Mert tisztában vagyoka kutya szaporodásbiológiájával, viselkedésével. Ha mégis lenne kérdésem,akkor tapasztalt tenyésztőhöz fordulok, akitől én is vettem az első kutyámat. 20 éve.

Kicsikém,te max szaporítasz papír, szűrések, tenyészszemle nélküli kutyákat, mindenfajta tenyésztési ismeret nélkül.

Mindenkinek aki kutyát tenyészt olyan világos a válasz mint a pofon.

2011. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Fedezett már a kanod? Mennyi idős? Hányadik napban van a szuka?
2011. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ott a pont a 11:17-kor válaszolónál!:) De jó, hogy valaki szakszerűen is leoltja az ILYET.:)
2011. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
bocs 17:11-kor.
2011. dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem írt :)
2012. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hány éves vagy 12? Mert kb ők kérdezhetnek ilyet! Hogy tenyésztő lennél azt erősen kétlem. Bocsánat ha megbántottam 1-2 12 évest csak az átlagról beszélek nekik ezt még nem kell tudniuk
2019. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!