Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrierem van és amikor lemegyünk sétálni nagyon hiperaktív lesz és húz is eléggé néha, lehetséges attól, hogy mostanába ritkábban volt lent?

Figyelt kérdés

Mostanába meló miatt nem tudtam levinni gyakran egy nap 2szer valamikor. :/ És erre gondoltam hogy lehet e emiatt.

De ezzel mostmár nem lesz gond hálistennek.


2011. dec. 30. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ettől simán lehet, sőt valószínű, de nem írtad, mennyi idős a kutyus, lehet, hogy csak nyüzsgősebb korba lépett. :)
2011. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha megszokta a sok és kimerítő sétát, akkor persze hogy lehet ettől. De mondjuk ha csak pórázon szokott sétálni, akkor elég szép teljesítmény tőle, hogy csak most kezdte el.
2011. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most 1 év 8 hónapos.
2011. dec. 30. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Az már nem igazán kölyök, akkor valószínűleg inkább a mozgáshiány miatt hiperaktív, de ezt hamar le lehet dolgozni. :)
2011. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is staffim van és rengeteg energiájuk van, tuti, hogy azért csinálja. Nagyon nehéz lefárasztani őket, alaposan meg kell futtatni ahhoz, hogy rendesen kifáradjon.
2011. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne csak fizikailag fáraszd le hanem szellemileg is. hamarabb ko-n lesz. Játssz vele bújócskát ,v. keresős feladatot , ha van rá lehetőséged , vagy ki tod vinni a természetbe. Egy kis klikkeres tanítás sem lenne rossz.... Nekünk nagyon bevált...
2012. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!