Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus tudnátok...

Milyen fajta kutyus tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
először is panelba élünk. Napi olyan 2-3 órát mozogna a kutyus és olyan 2 órát lenne egyedül max.Lehetőleg olyan fajtát szeretnék amivel agility versenyekre is el lehetne jutni. Nem ez lenne az első kutyám. Tudnátok ilyen fajtákat mondani?
2011. dec. 31. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
minden kutyával lehet indulni ha elég tapasztalt :) de amúgy tacskó is golden retriver még csivavával is :D B.U.É.K.
2011. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Akiteki ***** válasza:
whippet.
2011. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Uszkár.
2011. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Fúj uszkárt ne!! Szerintem Németjuhász,Labrador,Golden.
2011. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Akiteki ***** válasza:
100%
Mit fújozol, te szerencsétlen? Az uszkárok nagyon értelmes szép kutyusok. Ellentétben néhány válaszolóval.
2011. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az uszkárok jó fejek, ha normális kutyaként vannak tartva és nem csinibabának. Nekünk törpeuszkárjaink voltak, télen-nyáron kinn laktak, imádták összesározni magukat, és úgy kipurcantották a nyulakat, ha szerencsétlenek kiszöktek, mint a sicc. :( Szóval nem pelyhes-bolyhos nyifnyaf plüssállatkák, nagyon okos, rátermett, gazdaszerető, sok foglalkozást igénylő jószágok. És agilityre kitűnőek. :)


De ezek mellé a feltételek mellé valami közép- vagy kistestű fajta lenne való. Schnauzer, pumi, uszkár, spániel, valamilyen terrier, whippet, tacskó, sheltie, vagy akár skót juhász.

2011. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amerikai Stefford Shire Terirer
2011. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Panelba én yorkit vennék, nekem is az van, esélyes a mini kategóriában, mert a midi és a maxiban már nagyon-nagy mozgásigényű kutyák vannak, és egyben profik is, úgy gondolom h még kezdő vagy ezért lenne érdemes minibe menned.
2011. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tacskó agilityre kizàrva! Még lépcsőznie sem szabad!
2011. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, igaz, bocs, a tacsi lakásba való, agilityre nem. Sorry.
2011. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!