Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan magyarázzam el a...

Hogyan magyarázzam el a szüleimnek, hogy megértsék, nekem KELL EGY KUTYA?

Figyelt kérdés

Mindig is vágytam egy kiskutyára (najó, nagy kutyára) de a szüleim nem engedik! Olyan szar érzés, amikor a barátnőim szobapatkányaikat sétáltatják. Nekem miért nem lehet kutyám?:( Hiába győzködöm őket, nem engedik.

A hely az simán meglenne, mivel elég nagy kertes házunk van.

Valaki segítsen. Hogy tudnám őket rászedni egy kis Rottweilerre? :s

13/L


2011. dec. 31. 17:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Valakitől plagizálok:

Vegyél egy pórázt

Vidd el sétálni naponta 3x (ha esik, ha fúj, ha beteg vagy...)

Vegyél egy érzékeny növényt, gondozd.


Ha pár hónapig tényleg minden nap el tudod vinni a pórázt, a növény fél év múlva is szép, magadat is a szüleidet is meg tudod arról győzni, hogy képes vagy egy élőlényről gondoskodni.

Esetleg elmehetsz párszor menhelyre kutyát sétáltatni, esetleg tanítani is (vannak menhelyek, ahol az állatokat kutya suliba is hordják), fel tudod magadat mérni. Esetleg megtalálod az Igazi Kutyát, amit a szüleid is elfogadnak.

A tesóddal egyeztessetek, kettőtöknek elég teher egy kutya kezelése.

Azért gondold végig:

13 éves vagy.

A kutya elél 10-15 évig.

23-28 éves korodig minden nap fogsz tudni róla gondoskodni?

Én 40 felett vállaltam az első kutyámat, bizony (annak ellenére, hogy tűzbe megyünk egymásért) még 2X meg kellett volna gondolnom... (egy évig tudtam megoldani a napi sétát, utána új munkám lett)

2015. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!