Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most olvastam Facebookon,...

Most olvastam Facebookon, hogy a kutyák miatt ne patárdázzanak! Most egy joguk van megtiltani?

Figyelt kérdés
Csak azért,mert mindenki sajnálja szegényeket,hogy félnek,de ezt az emebereknek hogyan magyarázzák el? Aki úgy is petárdázni akar,fog is!

2011. dec. 31. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tiltotta meg senki. Inkább a kutyásokat figyelmeztetik, hogy jobban vigyázzanak a kutyákra ilyenkor.
2011. dec. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nincs joguk megtiltani, pedig a sok hülye törvény között legalább ez az egy normális lenne. És akik akarnak petárdázni (azok erkölcséről és értelmi szintjéről meg van a véleményem)úgy is fog petárdázni, ez igaz.
2011. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a petárdát elvileg! amúgy is betiltották :P
2011. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Petárdázni egyébként is tilos. Persze a tüzijáték is ugyanúgy megrémiszti az állatokat, ráadásul még fényes is.
2011. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Azért kíváncsi lennék, hogy bánik az a kutyájával, aki leszarja az egészet! :S
2011. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Petárdázni amúgy is TILOS!
2011. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Akiteki ***** válasza:
95%
Tényleg nem fogom fel, hogy ez mire jó. A szomszédban nézik a tvt, időnként kinyitják az ablakot és kib...nak egy petárdát. Én meg nem merem kiengedni a kutyákat, nehogy a kertünkben landoljon az egyik és megsérüljön valaki.
2011. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
:(
2011. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nemcsak petárdára gondoltam,hanem tüzijátékokra is!

Sajnálom a kutyusaitokat :(

2011. dec. 31. 20:06
 10/13 anonim ***** válasza:
A petárda be van tiltva, de biztos hogy kerül az országba egy kettő. Tűzijáték itt is van dögivel, a kilenc szomszédom mind durrogtat. Hála istennek nem félnek az ebeim, behúzódtak az ólba, és alszanak. Behozni nem tudom őket az istennek sem maradnak itt
2011. dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!