Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most olvastam Facebookon,...

Most olvastam Facebookon, hogy a kutyák miatt ne patárdázzanak! Most egy joguk van megtiltani?

Figyelt kérdés
Csak azért,mert mindenki sajnálja szegényeket,hogy félnek,de ezt az emebereknek hogyan magyarázzák el? Aki úgy is petárdázni akar,fog is!

2011. dec. 31. 19:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az enyém egészen addig bírta odakint a durrogtatást, amíg a közvetlen szomszédban el nem indítottak egy rakéta sorozatot. Szép hangja van, ahogy a házak között visszhangzik, még a csajok is megijedtek! Akkor bejött a lakásba és csak hajnali 3-kor ment ki. :)
2012. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is teljesen kikészült, nálunk valami robbanó fénygránátot is alaklmaztak...
2012. jan. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Azt se tiltotta meg senki, hoy odamenjek hozzád, és felrobbantsalak petárdával...
2013. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!