Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok hogyan viseli a...

A ti kutyátok hogyan viseli a tüzijátékot?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazából eldönteni, hogy az enyém félt-e, de nem akartam megvárni, hogy esetleg nagyo megijedjen, úgyhogy egy órája beengedtünk az előszobába. Azóta is békésen ott alszik.:)


Nálatok miújság?


2011. dec. 31. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly nagyon félt. Mostanra meg egyáltalán meg se hatja a dolog picit figyel utána alszik tovább. Mondjuk mielőtt feljöttünk a sétából ugatott egy darabig.
2011. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk telyesen nyugodtak. Már ismerik. Sőt a veszélyteleneknél mint a füstbombák még ott ülnek meletünk odakint. Egyébként a mieink mindig bent vannak a házban és ott sincsen viselkedésbeli változásuk.
2011. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az enyém kinti kutya, nem zavarja, de azért befekszik a házába, és nem jön ki addig amíg tart durrogás.
2011. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
teljesen stabil idegrendszerű kuty, nem foglalkozik a petárdákkal, nem fél. Viszont én féltem nehohy bedobjanak hozzá egy petárdát, íhy ma a kennelbe zárva éjszakázik nem az udvaron. Nem szonakutya, így a házba nem bejáratos.
2011. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az enyém is kinti kutyus, de itt bent láthatóan nem zavarja a tüzijáték. Kint se zavarja mondjuk, ha ott vagyok mellette, csak hát kint én megfagynék..:)
2011. dec. 31. 20:44
 6/11 Akiteki ***** válasza:
A kis vak kutyusom eleinte mérgesen ugatta, de már ő is abbahagyta. Békésen alszik mindenki. A szomszédban folyamatos már a petárda meg a tüzijáték.
2011. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"A kis vak kutyusom"

Ajjj, szegénykém... Neki ez még rosszabb lehet.. Így ismeretlenül is adj át egy simit a buksijára a nevemben!


Egyébként nem értem mi a jó a tüzijátékban meg a petárdában...

2011. dec. 31. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
fél tőle
2011. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon fél,de érdekes módon csak a lakásban,ha sétálni akkor fel sem figyel rá.Jól megsétáltattam,bedugtam a nyugtató párologtatót és most békésen alszik.Remélem igy i s marad :)
2011. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mind a 4 kutyámnak ez az első szilvesztere, kint sem zavarja őket, de a biztonság kedvéért bent vannak, nehogy bedobjanak a kertbe egy petárdát...


Mivel nem tudtam, hogyan fognak reagálni, teljesen bebiztosítottam őket: bár chippelve is vannak, a nyakörvükre vettem bilétát névvel, címmel, telefonszámmal ellátva...

El se megyek itthonról, így vagyok nyugodt.

Szerencsére úgy néz ki, nem lesz semmi gáz.:)


Azért örülök, mert az előző közép-ázsiaim rettegett ilyenkor, de még a lufi látványától is megrémült...

A mostani meg le se tojja, pedig most van a védőösztönös érése kellős közepén, és amúgy egy villanypóznát is képes morogva figyelmeztetni, amíg össze nem barátkoztatom vele.:D

2011. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!