Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért rosszkedvű...

Szerintetek miért rosszkedvű a kutyám?

Figyelt kérdés

Voltam vele állatorvosnál, nem állapított meg semmi szervi bajt. Megröntgenezte, kapott egy kedélyjavító injekciót, aznap délután nagyon jó kedve volt. Aztán elmúlt a hatása, és most megint csak fekszik, nem eszik, nem akar játszani sem. Bántani sose bántotta senki. Van egy 5 hetes kiskutya a családban mamáméknál, vele találkozott kétszer. Ez lehet a baj? Illetve arra is gondoltunk, hogy amikor elvittük kozmetikushoz, ott kellett hagyni, esetleg lehet, hogy megverte? Komolyan nagyon megijeszti a családot, de egyszerűen nem jövünk rá, hogy lehet az oka.

Egyébként egy másfél éves havanese kutyusról van szó.


2012. jan. 1. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
teljesvérkép, vizelet, hasi ultrahang. utána lehet diagnosztizálni
2012. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kan, vagy szuka?

Nekem a szuka kutyám akkor volt ilyen levert mikor állterhes lett. Semmihez nem volt kedve, az óljából csak enni, inni jött ki meg még szó szerint simogattam. Amint egy pillanatra is nem értem hozzá, már iszkolt is vissza. Persze ez még nem azt jelenti, hogy ha szuka kutyád van, akkor ő is állterhes, csak egy lehetőség. Bár azt a doki csak észrevette volna. Ha szuka, a cicijei nincsenek megduzzadva és melegek? Ha igen, igen, akkor nagy az esélye. Amire a kiskutyával való találkozás még egy lapáttal rátett. Féltékenységi roham is lehet, bár akkor enni enne, meg örömmel játszana.

Legjobb, ha elviszitek egy másik állatorvoshoz, aki rendesen kivizsgálja! Főleg mert mi itt csak találgatunk, mint látod.

2012. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Talán megkéne etetni
2012. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Álterhes most nem volt, holnap viszem vissza a dokihoz vérvételre. orvost nem szeretnénk váltani, ő a legjobb orvos itt a városba, akihez járunk. Csak hát ugye eléggé költséges sajnos. Remélem jobban lesz. :(
2012. jan. 1. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Kullancs nem volt benne az utóbbi hetekben?

Mikor tüzelt? Lehet méhgyulladás is, bár ilyen fiatalon nem olyan gyakori, és azt a doki észrevette volna.

Nem evett össze mindenfélét az ünnepek alatt? Lehet, hogy csak fáj a hasa.

2012. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem evett semmit. Pont az előbb voltunk vele az ügyeleten, mert már fel se akart kelni, és remegett folyamatosan. Hnap reggel vinni kell vérvételre. Kullancscsípéstől nem lehet azt mondta a doki. Max. a vérvétel vihet előre. Ha az se mutat semmit, akkor nem tudom :(
2012. jan. 1. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett vele? Hogy van?
2012. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kapott kedélyjavítót, attól napról napra jobban lett, még nem a régi teljesen, de már sokkal jobban van :)
2012. jan. 15. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!