Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fürdetés után csak az én...

Fürdetés után csak az én kutyám rosszkedvű?

Figyelt kérdés
nekem olyankor inkább szundizik utána, vagy ilyen kis haragos...
2010. júl. 2. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám fürdetés után mindig bevadul. Rátör a nagy játszhatnék... (meg ha esőben megyünk le sétálni és felhozom akkor is). Olyankor szeret vadulni. Egyszer volt rossz kedve fürdetés után. Haza jöttünk rokonoktól már az úton is rossz kedve volt. Azt hittem kikészítette az út mert hányt is (250km). Este megfürdettem mert ott kint kertben volt két másik kis tacskó keverékkel. Fürdetés után is rossz kedve volt egyáltalán nem vadult már akkor ott tudtam hogy valami baj van úgyhogy másnap mentünk dokihoz. Össze szedett valamit a két kutyától :S
2010. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szegény :S


az én kutyusomat igaz még csak egyszer fürösztöttem :)


A mai volt az első... De már semmi baja.... ugyanugy játszik mint mindig :)

2010. júl. 2. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim nagyon boldogok hogy kimehetnek a víz alól.
2010. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk az összes kutyánk megkergül fürdés után, hatalmas kergetőzést csapnak, hemperegnek, dörgölőznek mindenbe és játszanak egymással. Az is, amelyik amúgy utálja magát a fürdést. Talán örül hogy túl van rajta, vagy dörgöli, szárítja így le a vizet, de utána mindig nagyon vidámak:)
2010. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is megőrül fürdés után! :) Rohan, ugrál, dörgölőzik stb. :D
2010. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!