Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez normális ha...

Szerintetek ez normális ha egy kutya igy viselkedik?

Figyelt kérdés
Az elmult héten tapasztaltam,miközben rokonságba voltam,hogy az ott lévő 7hónapos bullterrier kiskutya produkálja magát nekem. De nagyon durván! Fel alá futkorászott a házban,kergette saját magát..( nem vicc),és ami számomra a legmeglepőbb volt hogy nekiment a falnak. Szo szerint. Direkt. Azthittem véletlen volt,meg is ijjedtem hogy mi baja lesz,de semmi. Megrázta a buksiját és szalad tovább,majd pár persze mulva nekiszalad az asztalnak. Mivel egyik kedvenc kutyafajtám,nagyon érdekelne,hogy nekik tényleg ilyen lenne a személyiségük?
2012. jan. 1. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Nem ilyen csak még kicsi és szeretne ha te is törődnél vele :D játszál vele és nem lessz ilyen :P
2012. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahány kutyát láttam felnőni, fajtától függetlenül mindegyikre volt, hogy rájött a kölyök ötperc, ami az eszetlen rohanást jelenti, hatalmas elcsúszásokkal, ajtónak csattanásokkal.

Ha túl gyakran csinálja, akkor valószínű, hogy nincs rendesen lemozgatva, és így vezeti le a felelsleges energiái.

2012. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha vinnéd sétálni akkor biztos nem csinálná ezt.

De szerintem ha foglalkozol vele,és nem nézed hogy jé neki megy a falnak,akkor biztos hogy nem csinálja.:)

vagy ha ott vagy rokonságba akkor simogasd játssz vele stb.

2012. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!