Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok hogy bírta a...

A ti kutyátok hogy bírta a Szilvesztert? :D

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 15:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nehezen! Szegénykém egész este az asztal alatt remegett! Sokat volt az ölemben! De reggelre már semmi baja nem volt!
2012. jan. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

10 éves bichon frise-m mint minden szilveszterkor aludt a kanapén ha nagyobb zajt halott felemelte a fejét aztán aludt tovább :)


6 hónapos havanese-ünk is aludt ,bár néhe el vakkantotta magát,meg amikor kinyítottuk az ablakot akkor hangosabb volt a durrogtatás akkor beszaladt a másik szobába és ennyi, amúgy hangosan hallgatuk a zenét meg voltak nálunk vendégek úgy hogy különös képpen egyik kutyát se érdekelte a durrogtatás


(panelban lakunk )

2012. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Szegény.. :S

Az enyémek átaludták az egészet.. :D

2012. jan. 1. 15:49
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem túl jól :( Illetve az elején félt, de aztán mellettem már megnyugodott.

Ahogy öregszik, úgy egyre nehezebben viseli. Pedig még csak 5 éves, de az első években egyáltalán nem zavarta.

2012. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

2 éves beagle.

Elaludt olyan 7-8 óra körül és észre sem vette hogy történik valami körülötte.

Pedig lőtték aktívan a rakétákat.

2012. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Én beengedtem a vizslámat a házba. (kivételes alkalom)
2012. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Hát a Pulim végig aludta.

A Tacsim viszont nagyon félt. Egész este az egyik bokor alatt feküdt csak reggel jött elő.

2012. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul . Áprilisban lesz 2 éves havanese kutyusom , remegett , sírt. Pisilni sem mert . :(

De reggelre már kutya baja sem volt.

2012. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyik emelgette a szemöldökét, a másik még csak azt se. Kicsit kimentünk a kertbe játszani, aztán vissza a házba aludni.
2012. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
az én tacskó keverék 3 hónapos kiskutyám az jól fogadta őt egyáltalán nem zavarta játszott velem meg a macskával és imádom*-*♥ kertes házban lakunk és kint volt :)
2012. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!