Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnám még meghirdetni...

Hol tudnám még meghirdetni egy talált kutyust? Tüneményes kis lurkó kölyök, úgy kb 2-3 hónapos.

Figyelt kérdés
Gazdiját nem találtam meg, viszont a nagy kutyáimmal nem tudom, hogy hogyan bírnám megszerettetni.
2009. máj. 21. 21:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Szeretném elajándékozni egy szerető gazdinak..
2009. máj. 21. 21:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Fajtája? Neme? Esetleg fénykép róla?
2009. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mezei utcai vegyes, gyanítom, hogy valaki kidobta. Egyenlőre befogadtuk, de a srácainknak nagyon nem jön be az új jövevény..

Kisfiúról van szó, itt a link róla:

[link]

2009. máj. 21. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

netboard.hu, Kutyaszövetség, gazdikeresős topicok, +ha van a lakóhelyedhez közeli topic (mittomén, pl. szeged környéki kutyások vagy ilyesmi).

De előbb az elveszett-talált kutyák topic szintén a netboardon, mivel két hét a kötelező gazdakeresési idő, utána lehet meghirdetni, örökbe adni, a menhelyeken és a gyepiken is így van. Minden kutyatalálóra nézve érvényes ez a szabály. Ha nem jelentkezik 2 hét elteltével sem a gazdi, és odaajándékozod valakinek, írj vele örökbefogadási szerződést, mert a kutya még 1 évig az eredeti gazda tulajdona, ha közben előkerül, fel is jelenthet (sajnos...)

Meg plakátolni kéne a környéketen, hátha csak elcsámborgott, bemászott hozzátok, és nem bedobták a kertetekbe...

gazditkeresek.hu

gazdikereso.hu

elvesztem.hu

allatok.info

igazbarat.hu

(expressz.hu

teszvesz.hu)

2009. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!