Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok kutyáitokról vicces,...

Írnátok kutyáitokról vicces, érdekes, aranyos, megható történetet ami meg is történt?

Figyelt kérdés

Az én kiskutyámról írok , mivel vele történt egy igazán vicces dolog. Ugye tegnap volt Szilveszter és az 5 hónapos kiskutyámat cseppet sem zavarta a petárda vagy a tüzijáték.

Amikor hallott egy puffanást akkor vonyítás szerű hangot hallatott , és a többi kutyám rákontrázott.

Kiskutyám vonít , utána a középső ugat , a legidősebb pedig nyöszörgött a lárma miatt. Át vittem a másik szobába , mivel a többit nem lehetett elhallgattatni...

Jöttek is a szomszédok , hogy mit csinálunk szegény kutyákkal. De aztán ők is csak nevettek.... :D


2012. jan. 1. 22:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van tobb kutyám. Egyik neve Szamanta. Ez egy vadászkutya és német juhász keverék! Szilveszterkor teljesen megbolondult!!! Ahogy kilottek egy tuzijátékot, o rogton futott felé és ugrált meg ugatott. Fel le futkosott szegény! :D


Szamantának szokása, ha eldobunk neki bármit és nem hallja, hogy hova esett, nagyokat ugrál a fuben, úgy szogdécsel. Teljesen olyan ilyenkor mint egy ozike!!! :D


Nagyon kulonos kutya o, mert ha csobol vizet engedunk ki akkor harabdálja. Imádja a kavicsokat és a foldet! Mindig játszik veluk, csak szegény túl ugyesen mászik. Ehhez is kapcsolódik egy vicces torténet:

Elmentem a barátnomhoz furodni a medencéjukben. Szamanta nagyon sírt utánam, de aztán az anyu elhívta. Mikor már a barátnomnél(egy utcával odébb lakik) voltam és boldogan furodtunk,akkor láttam, hogy a Szamanta ott volt bent a barátnom udvarába, és futott felém. Gyorsan hazavittem, és ki akartam próbálni, hogy hol jon ki. O erre átmászta a kerítést ( 2m magas volt). A barátnoméké még alacsonyabb, tehát nem volt kérdés, hogy hogy jutott oda. Ezután csináltunk neki egy nagy ketrecet, és oda van bezárva, és ha kimegyunk mindig ki van engedve! :)

2012. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Unokatesómék kutyája (az enyémnek az anyja) már többször ölt tyúkot, rákapott az ízére. Rafinált módszert talált ki: odahordta nekik a lucernát a kerítés tövébe, mert tudta, h arra odamennek :D
2012. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

Tyúkgyilkos kutya nagyon tetszik :))))

:D Nagy arc :)

2012. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Az én kutyám keverék és Buksinak hivják, már jó idős kutya, olyan 8-9 éves. Amikor sétálni megyek vele falun a dombokra, nagyon jól érzi magát. Az a legviccesebb, amikor nagy fűben vadászik: úgy ugrál, mint egy bakkecske és néha még két lábon is jár. Nagyon mulatságos! A nyáron viszont megtámadta néhány bevadult kutya:( és leszedték az oldalát félig. De ő harcolt a halállal és túl élte!! :) Nagyon büszke vagyok rá!!! :D

2012. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
És még valami, ha már szilveszterről van szó. Buksit be kellett hozni a házba, mert amúgy kint lakik. Nagyon aranyos volt, mert csak kicsi korában volt még bent.
2012. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%

A borderem kölyök korában segített nagyanyámnak a tyúkokat az ólba terelni. Szépen szaladgált körbe-körbe amíg az utolsó be nem ment. Aztán fogta és ő is közéjük ugrott.... teljesen olyan volt, mint a mesékbe, repült a sok csirke meg a toll. Mama meg tudta állni röhögés nélkül, én nem :D


A Jack Russel is mindig kitesz magárt. Egyszer séta közben egy macska ült az út közepén. Meglátta és morogva rohant felé. Mikor odaért a macska még mindig ült és nézett rá, mire a kutya farkát behúzva nyüszítve elrohant :)


Nagyon sok mindent műveltek már, egy könyvre valót biztosan. És nálunk is van koncert mikor a három kutya különböző hangnemben vonyít percekig...

2012. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nagyon jó történetek ! Mindenkinek járt a zöld kéz :)

Sajnálom hogy meghalt a Rotid :(

2012. jan. 4. 18:33
 18/19 anonim ***** válasza:
......:(
2015. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
71%
Nem az én kutyusom volt hanem nagyszüleimé(keverék kutye de fogalmam sincs milyen,de kistestű) de minden nap látogattam játszottam vele suli után. Még egy éves se volt amikor az állatorvos aztmondta elkapott valami betegséget. Még mindig emlékszem arra a napra amikor feküdt,nyüszögött és csak úgy ragyogott a szeme mert örült hogy én ott vagyok😢 ezután papám berakta őt a kocsiba felmászott az ülésre elég szomorú volt. Én integettem neki. Amikor papám hazajött Tappanccsal azt mondta: a kutya már a holnapot sem éri meg.😢😢😢 Visszafeküdt a házába és várta a halált. Másnap meg utána következő napokon csak sirtam,mindig eszembe jutott milyen jó volt vele játszani.😢😢😢😢
2015. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!