Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is fulladozik a kutyája...

Másnak is fulladozik a kutyája a marhabőr rágókáktól vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a marhabőr rágókák különböző formákban... cipőcske, rúd, csont alak... Én kutyám tegnap kapott egy nagy cipőt (Staffordshire keverék a kutya), és majdnem megfulladt tőle (nem ez az első alkalom)...

Visszaöklendezte (közben hangosakat böfögött), megint megrágta, lenyelte, és megint vissza"hányta"... Aztán hirtelen nem sikerült visszaöklendeznie, és megakadt neki....

Fulladt, kaparta a száját és sírt közben... levegőt pedig nem kapott. Senkinek nem kívánom azt a riadalmat... Megpaskoltam az oldalát jó erősen, és felköhögte a már nyálkásra rágott műbőrt...

Jaj de megijedtem...


Szóval mással is volt már ilyen, vagy csak az én kutyám túl falánk???


2012. jan. 2. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

nem szabad neki olyan kis méretű játékot ami teljesen befér a szájába illetve letud nyelni!


Inkább ne kapjon semmi ilyesmi játékot csak nehogy baja legyen! Én ezt vallom...:)

2012. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, igaza van az előzőnek. Nekem bullmacim van, mi akkora marhabőr csontot adunk neki, mint az alkarom. Különben ez a vége. Múltkor anyós egyedülhagyta a kutyát a marhabőr csonttal (és ráadásul ő kisebbet vett neki), megyek haza, furán fogadott a kutya, láttam, hogy valami nem oké.. Hát egy öklömnyi darab fel volt tapadva a szájpadlására..


Nagyon vigyázzatok, nehogy baj legyen, tényleg csak jó nagyot adjatok neki és azt is végig felügyelettel!


Én most már főzök neki rendes marhalábszár csontot, igaz, hogy utána az egész lakást zsíroldós vízzel fel kell mosni, mert még a domestos sem hozza fel, de hát ő imádja, olyankor megszűnik létezni a világ körülötte :)

2012. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyáltól felolvad az ilyen rágó. Aztán egy tapadós dolog lesz belőle. Az enyém is sokszor öklendezik tőle, de mindig megszabadul tőle.
2012. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem kicsi volt.... Olyat még véletlenül se adok...

És ez nem ilyen játék, hanem jutalomfalat, rágóka... foglalkoztató rágcsa, nem tom minek hívják...

Ez, csak nagyobb méretben:

[link]

Minden esetre most már semmi baja, de a frász jött rám.... :S

2012. jan. 2. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!