Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S 51 es simson miért fulladozik?

S 51 es simson miért fulladozik?

Figyelt kérdés

Van egy s51 es simson-om és nem akar menni szivató nélkül ha nem nyomom a szivatót fulladozik és egy idő után leáll ha húzom a gázt, ezt még eddig csak ma csinálta:(

mi lehet a baja?


És azt szeretném még megkérdezni hogy hogy lehetne kicsit növelni a teljesítményét olcsón mondjuk 5-10 ezer forint ból?

miket érdemes kicserélni rajta?


2011. szept. 29. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát amíg bemelegszik kell a szívató, ha már fulladozik a akkor nem kell neki
2011. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5-10ből veszel egy tervezett rezonátoros kipufogót
2011. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
aszmálja van azért fulladozik. változik az idő
2011. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha be van melegedve akkor is fulladozik ha elengedem a szivatót.
2011. szept. 29. 20:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Először is kezd egy karbi, meg légszűrő pucolással.. Valószínűleg attól fulladozik.. 5-10ezer forint? Vegyél rá nagyobb fúvókákat (karbiba) maximum 1ezer ft, sportlégszűrő az talán kicsit drágább 2-3ezer, esetleg még egy rezót rá (kipuff) de az drágább történet ha boltba veszed, esetleg SZAKEMBERREL furasd fel a hengerfejet 70ccmre.. Max ennyit tudsz tenni az ügy érdekében, de az első 2 dolgot tedd meg mert attól fulladozik :)
2011. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

oké értem:)

Egyébként sportlégszűrő van benne, és szerintem ha dugattyúgyűrűt cserélek benne gondolom akkor is jobban megy mert kicsit csörög és azt mondták azt kell cserélni


Köszönöm a válaszokat ha valakinek lenne még ötlete írja meg:)

2011. szept. 29. 20:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha csörög akkor az adott igen, de simóba nem olyan drágák ezek a cuccok.. Csak mikor rendesen járasd be és akkor nem lesz gond!
2011. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert a sportlégszűrőnek nevezett gagyi FOS! 20%-al nagyobb főfúvókát kíván és te ezt leszartad, sőt mi több fingod se volt róla és csak felraktad? Vedd le a gagyi légszűrőt, összekötő gumit vissza és semmi baja nem lesz. Hiába a sportlégszűrő ember, ha egyszer NEM KELL több levegő a motornak, mert csak egy átkozott 50ccm-es henger van rajta mindenféle tuning nélkül! Jaa és a "sportkipufogónak" nevezett gagyirezót is felejtsd el! Ronda mint a sz*r, a hangja egy rakás *** és még a teljesítményt is rontja. Tudod, ez az, ami elöl krómozott, a végdob pedig fekete és minden motorosboltban kapni. Ha már tuning, akkor először fúrasd meg (ne csak a gyűrűket cseréld, ez nicasilos hengernél van így, Simsonnál k*rvára nem!) .
2011. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
értem de a légszűrőt nem én tettem rá hanem az előző tulaj!
2011. szept. 29. 22:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor vedd le, motorosboltba bemész, mondod hogy S51-es Simsonhoz kéred azt a kis gumicsövet ami a karbit összeköti a légszűrő dobozzal, odaadja, hazaviszed, ráteszed és örülsz. De ha ez sem oldja meg a problémát, akkor karbipucolás. De a légszűrőt ne rakd vissza a saját érdekedben. Az a gagyi sz*r nem szűr semmit és szó szerint a felverődő homokszemeket is szépen beengedi a hengerbe.
2011. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!