Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne eltüntetni a...

Hogy lehetne eltüntetni a kutyám szagát?

Figyelt kérdés
Egy nyolc éves cocker spánielem van, és akárhányszor megfürdetjük, max két hét, és újra kegyetlenül büdös lesz. Nem koszos, csak a bundájából árad ez a tipikus büdös kutyaszag. Annyira rossz, mert emiatt alig tudjuk simogatni. Nyáron volt, hogy hetente megfürdettük, hátha elmúlik, de újra visszajött. Ugyanazzal fürdetjük, mint a másik kettőt, de ők sohasem lesznek büdösek. Mit kéne tennünk?
2012. jan. 2. 11:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az enyémnek akkor volt büdös a szőre,mikor allergiás volt.De az nem az a tipikus kutya szag volt,hanem annál büdösebb,és mikor erősen végighúztam a tenyerem a szőrén,akkor utána kicsit tapadósnak-ragacsosnak éreztem a bőrt a tenyeremen.Van ilyesmi nálatok?

mit kap enni a 'zállat?

2012. jan. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem tűnik betegnek, még lehet az... vizsgáltasd ki mindenképp. nem vagyok túl tapasztalt a dologban, mert elsőkutyás vagyok, de úgy tudom, hogy a bűzmirigy feltellése sosem nem ad hoc történik, hanem egy betegség, vmiféle működési zavar kísérőjelensége, ahogy már korábban is írtam. tehát magát a betegséget kell felderítened, meggyógytanod. amíg az okot nem szünteted meg, teli lesz a bűzmirigye. az enyém allregiás a bolhákra, sokszor nem is látszik, de ha csak egy is van benne, megjelenik a vakarózás (azaz lesz elváltozás a bőrén, csak számomra nem látható) az erős szag és csak akkor múlik el, ha injekciót és fürdetőt kap... mindig van rajta spot on, csak sajnos változó a hatás időtartama, gyakran nem tart addig, míg rá van írva, emiatt nem tudom pontosa, hogy mikortól nem védi már a kutyát. s
2012. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!