Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyusom...

Szerintetek milyen kutyusom van? Havanesenek vettem és pár napja igencsak megváltozott.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. jan. 2. 17:07
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A füle a legfeltünőbb...:/
2012. jan. 2. 17:08
 2/19 anonim ***** válasza:
Egy Havanesene keverék. Azt nem tudom, hogy mi lehet a másik. De nekem oolyan mint ha lenne benne Foxi is.
2012. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Vlmi terrier van még benne. amúgy tündéri eb,remélem nem ő fogja megszívni,hogy egy újabb szapi vágott bele a "nagy bizniszbe" O.o
2012. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?Miért szívná meg?
2012. jan. 2. 17:18
 5/19 anonim ***** válasza:

Valami keverék. én a havaneseben sem vagyok total biztos, lehet egy terrierkeverék is.

és fizettél érte? persze papír nélkül, szaporítótól....chipje van? (mert ugye már egy éve nem lehet kölyköt eladni chip nélkül..stb

2012. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Fizettem,nem is keveset.Nincs chipje...
2012. jan. 2. 17:22
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát akko egy keverékér kiadtál egy csomó pénz.

Most ha van szerződés akkor vissza mehetsz reklamálni és akkor attól függ mi van szerződésben vissza adja a kutya árát vagy a felét ha nem lesz olyan mit amjet ígér vagy akartál volna.

De gondolom szerződés sincsen....

2012. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nem szívja meg ;) csak tudod sok olyan kutyus kerül menhelyre,akikről kiderül, hogy nem azok,amiknek eladták őket,s a "gazdik" csalódottságukban lepattintják őket -.- nem azt mondom, hogy a tiédre is ez vár, csakhogy ilyen is van....sajnos :(
2012. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor lesz az olcsó papír nélküli kutyából drága kutya.

Mert ilyen kis terrier keveréket bármelyikmenhelyen kaptálvolna. chippel. Akkor nem kellene adót fizetned utána

2012. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az anya kutyát láttam ő tuti Havanese volt.NEm fogom leadni sehova!:)Nagyon okos és szép kutyus nem számít hogy nem fajtatiszta!
2012. jan. 2. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!