Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha állatorvoshoz viszem a...

Ha állatorvoshoz viszem a kutyámat, csak a farkasköröm levágása miatt, az érdekelné/lenne rá ideje?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem szeretném én levágni a farkaskörmét, de csak azért menjünk állatorvoshoz?És ha eltávolíttatjuk véglegesen, akkor a műtét kb. hány Ft.-ba kerül?
2012. jan. 2. 18:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, most nem (csak) a körömvágás, hanem az eltávolítás.Remélem megússzuk 4-5000-ért..:S :)
2012. jan. 2. 19:05
 12/19 anonim ***** válasza:
Értem :) Kicsit félreértettem a kérdést. Szóval mint írtam, mi 6000-ért vetettük le a farkaskörmöt, de a többi helyen 13 alatti árat ne mmondtak :S
2012. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:SS Megnéztem a honlapot CSAK A KÖRÖMVÁGÁS 2400 Ft.- Teúristen.:SS A farkasköröm eltávolítását nem írja..:S
2012. jan. 3. 16:15
 14/19 anonim ***** válasza:
15%
Jesszumpepi! Hol az istenben kérnek ennyit?
2012. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Akiteki ***** válasza:
Az igen!! Ennyiért gondolom komplett manikűr jár lakkozással és talpmasszázzsal!
2012. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Akiteki ***** válasza:

Ha viszem az orvoshoz oltásra a kutyáimat, mindig meg szokta nézni a körmöket és ha szükséges, levágjuk. Nem kér érte külön pénzt.

Egy kutyámnak kell csak, mert ő borzasztó hisztis és 3 ember kell hozzá, hogy levágjuk a farkaskörméről a körmöt.

2012. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos ennyibe kerül...nagyon durva!!:SS valahol meg ingyen van...de hát ő a városban a legjobb orvos..:S

Utolsó válaszoló: Neked csak évente nő meg a kutyád körme?Azjóó.:)

2012. jan. 3. 17:33
 18/19 Akiteki ***** válasza:
Folyamatosan nő, de általában lekopik a rohangálástól. De az említett kutyámnak farkaskörme van, amit ritkán használ, az szokott nagyon megnőni. Itthon is levágom, ha elég erőt gyűjtünk hozzá. Csak valami hihetetlen érzéke van hozzá, hogy elkerülje. Végigfut az agyamon a gondolat, hogy meg kéne fésülni vagy le kéne vágni a körmét, Lara máris felpattan és a kert másik végébe rohan. :))))
2012. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
:)) dearanyoos.Igen, a farkaskörömre gondoltam, a többi nekünk is lekopik.:)
2012. jan. 3. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!