Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti magatok vágjátok le a...

Ti magatok vágjátok le a kutyátok farkaskörmeit, vagy külön elviszitek kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Ha ti vágjátok le, akkor mivel?Mert nem nagyon szeretnék kozmetikushoz menni, csak ezért..É akkor ingyen csinálja, vagy pénzbe kerül?

2012. jan. 1. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Karomvágó ollóval simán le tudod vágni te is.
2012. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azt gondolom lehet kapni állatkereskedésben.És kb. hány forint?
2012. jan. 1. 16:15
 3/14 anonim ***** válasza:
fressnapfa 2 ezer vmennyiért lehet venni ,de nézz utána a neten hogy hol vágd le nehogy belevágj a körmében futó erekbe! amúgy mi állatorvoshoz viszük ingyen megvan és akkor a bűzmirigyüket is kinyomatjuk, amikor pedig kozmetikushoz mennek akkor megkérjük hogy vágja le ő..
2012. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
A farkasköröm eltávolítása normális esetben állatorvosi feladat.
2012. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
belenőhet a körömbe egy ér és ettől fájhat neki a körömvágás,így sztem vidd állatorvoshoz!
2012. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi levàgjuk neki itthon... Szintén speckòs ollòval.
2012. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk az állatorvos azt mondta hogy tavasszal ha már jobb idő lesz vigyük és leműti neki és akkor többet nem kell e miatt elvinni hozzá
2012. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom, az erekre vigyázni kell, és lehet majd elvisszük állatorvoshoz.dec 10-én vágta le a farkaskörmét.
2012. jan. 1. 16:58
 9/14 anonim ***** válasza:
A farkasköröm az miden kutyának van ?
2012. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én nem szoktam vági a kutyámnak. egyszer valamiért félig letört neki, akkor vágtam le körömvágó ollóval... kutyakozmetikust soha nem látott, mégis jól van :)
2012. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!