Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak tiszta hülye a...

Mit csináljak tiszta hülye a kutyám?

Figyelt kérdés

3 hónapos yorkim van. Eddig is rossz volt, de most egy pár napja alig lehet elviselni...

Csak engem harap, de nagyon erősen.

Amikor rá akarom adni a ruháját vagy a hámját elkezd morogni meg harapni.

Már nem tudom, hogy mit csináljak vele. Teljesen ingerült vagyok (pedig nagyon nehezen tudnak felhúzni).

Ha harapdál, mindig rászólok, de akkor elkezd morogni és csak jobban harap.

Mit csináljak vele???

Valami jó ötlet?


2012. jan. 2. 18:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen de nem felnőtt kutyáról van szó hanem egy 3 hónapos kölyökről..az utánam írónak írtam :)
2012. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
3 hónaposan már tudtok menni kutyaoviba. Ott tudnak neked segíteni ebben.
2012. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mindenképp menjetek kutyaoviba,ez most nálatok elengedhetetlen!!

Mi is ennyi idősen kezdtük!


Ha bármi olyat tapasztalsz a kutya kapcsán, hogy nem tetszik neki, félsz tőle, mindig próbáld jó dologgal megközelíteni.

Bár ez nem hasonlítható össze a te problémáddal, de írok egy példát.

Nálunk a fürdetést nem szerette a kutyám, alig akart megmaradni a fürdőkádban. Azt csináltuk, hogy behívtam a fürdőszobába, kapott egy jutalomfalatot, beraktam a kádba, jutalom falat, majd kivettem, jutalomfalat. Következő alkalommal ugyanez, csak már a vizet is megnyitottuk, közben végig kapta a jutalomfalatot. A következő fürdetésnél már semmi gond nem volt, nyugodtan tűrte.

2012. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy a kutya fél tőle, nem te...
2012. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Akiteki ***** válasza:
80%
Nem értem, hogy haraphat meg valakit egy ilyen pici kutya. Összeszorítom a pofáját és rászólok, hogy nem szabad. Ha egy kifejlett kaukázusi lenne, meggondolnám a műveletet, de egy ekkora kutyánál nem okozhat ez gondot.
2012. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Odajön és elkezdi harapni a lábamat. Amikor elveszem, akkor a kezemet is megharapja. Ha kimegyek a szobából jön utánam és tovább harapja.
2012. jan. 2. 19:26
 17/23 Akiteki ***** válasza:
100%
Erre mondtam: elkapod, összeszorítod a száját és rámorogsz, hogy nem.
2012. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 hama8 ***** válasza:
Mutasd meg neki ki a főnök ne légy bizonytalan vagy ingerült amikor vele vagy ha megtanulja ki a főnök akkor olyan lesz mint egy kezes bárány. HAJRÁ!!! harapj vissza!!
2012. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 hama8 ***** válasza:
0%
vágd pofon de ne kínozd meg amikor rosszul viselkedig vágd egy picit pofon akkor majd talán megtanulja
2012. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az is jó, ha csak szimplán fel emeled a grabancánál fogva. Ne hasson meg a sírása mert hidd el, nem féj neki csak hiszti. Nem leszel ettől vezér a szemében de legalább lenyugszik arra az időre. Ez csak ideiglenes megoldás szóval mindenképp kell valamit tenned ez ügyben sürgősen.
2012. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!