Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eredményes-e a bolhászkodás?

Eredményes-e a bolhászkodás?

Figyelt kérdés
Vajon meg is ölnek bolhákat a kutyák amikor fogcsattogtatva üldözik azokat a szőrükben vagy inkább csak önmegnyugtató pszichológia lehet? :o)
2012. jan. 3. 10:07
 1/4 Akiteki ***** válasza:
100%
Csak viszket és vakarja. Néhányat el is talál, azt megeszi. Az külön jó, mert még jobban terjed a férgesség.
2012. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Eredményesebb egy fürdetés Neostomosanos oldattal és egy alapos permetezés az kutya tartózkodási helyén ól/fekhely/kennel majd egy spot-on vagy bolhairtó nyakörv és féregtelenítés mert ha bolhás akkor nagy valószínűséggel gilisztás is.
2012. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat a ledegradálást pedig kikérem magamnak.

Amióta az eszemet tudom felelős kutyatartó vagyok.

Momentán kutyám van erdő közepén megbújó birtokomon(3 német juhász,egy kuvasz és egy tacskó),százezreket költök rájuk évente.

Mindegyik chipelve,rendszeresen oltva és féregtelenítve.

A kuvasz még kölyök,vitaminokat,kalciumot kap reggel-este.

A tacskó "szobakutya" aki hetente fürdik profi bolhasamponokat felhasználva,a kintiek Kiltix bolhanyakörveket hordanak - félévente cserélve ötezerért fejenként.

Ha létezik reinkarnáció akkor az elkövetkezendő években kutya szeretnék lenni hasonló körülmények közt.

Egy szilveszteri poénkodás kapcsán felmerült kérdést osztottam meg mindössze.

"Ki mint él úgy ítél."

Ugye?!

:D

2012. jan. 3. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:

"A kuvasz még kölyök,vitaminokat,kalciumot kap reggel-este.

A tacskó "szobakutya" aki hetente fürdik profi bolhasamponokat felhasználva,"

Gratulálok...én inkább nem lennék nálad kutya :-)

2012. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!