Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legális, vagy nem?

Legális, vagy nem?

Figyelt kérdés
Szeretnék a közeljövőben egy amstaffot. És arról érdeklődök hogy legális-e a fülvágás, vagy nem? És hogy mennyibe kerül? És hogy milyen idősen végezhető el rajta, úgy hogy ne szenvedjen vele túl sokat? Mennyi a gyógyulási idő? És mikre kell nagyon odafigyelni?
2012. jan. 3. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Mindig imádtam az ilyen gazdákat, akik fájdalmat okoznak annak, aki a legjobban szereti őket, megcsonkítják a legjobb barátjukat. Nem tudom, neked hogy esne ha anyukád úgy döntene, hogy elvisz az orvoshoz és "átalakítja" a füledet.
2012. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok benne BIZTOS írtam hogy ÉRDEKLŐDÖK nem azt mondtam hogy TUTI BIZTOS HOGY LEFOGOM VÁGATNI a fülét.. azért kérdezősködök hogy mennyire fáj neki stb. Mert ha sokat szenved vele akkor hagyom a francba, annyit nem ér..
2012. jan. 3. 20:08
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Értem, de ne haragudj, gondolj bele, neked milyen lenne, ha levágnák a füled. Kb. olyan érzés ez neki.
2012. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Jó megértem. Nem haragszom, én se szeretem ha bántják az állatokat, ez csak kozmetikai beavatkozás, semmi jó hatással nincs a kutyára, bár rossz hatása sincsen. Szimplán azért van hogy tetszen a gazdinak..

De mint már mondtam csak egy feltevés.

2012. jan. 3. 20:13
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár, Neki nagyobb a fájdalomtűrő küszöbe. Én azt hallottam, hogy a fülvágás hazánkban illegális, de - sajnos - a farokkurtítás nem.
2012. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Igen, de nem a külső a fontos.
2012. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jó, de örülnék ha ezentúl a kérdésre válaszolnátok, ugyanis ezért írtam ide .. nem vagyok kíváncsi most már az egyéni véleményekre. Amit akartam, elmondtam ezzel kapcsolatban. Nem tudom miért kell lemarni a másikat egyből .. Csak a kérdéseimre szeretnék választ kapni. De úgy látom nagy kérés.. :)
2012. jan. 3. 20:19
 8/24 A kérdező kommentje:

# 5/7


Köszi! Amúgy én már tényleg nem tudom egyik oldalon azt mondják legális, a másik oldalon meg hogy nem. :D Nem tudom már eldönteni de egyenlőre semmilyen cikket nem találtam ezzel kapcsolatban ..

2012. jan. 3. 20:19
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Azért, mert a kutyát megcsonkítod azzal, hogy levágod a fülét. Nem leteremteni akarlak, hanem rávezetni arra, hogy ez nem helyes.
2012. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem most januártól fület vágatni már tilos. Biztos van doki aki fű alatt megcsinálja egyébként.
2012. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!