Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen LEGÁLIS módszerrel...

Pér kérdése:

Milyen LEGÁLIS módszerrel tudnám a szomszédban lévő három kutyát kussolásra ösztökélni?

Figyelt kérdés
Minden "porszemre" ugatnak, aludni nem lehet tőlük. Azért kell a legális, mert ismerem magam. Ha elkap a hév, berontok a kertbe és erőből nyakonszúrom mindegyiket. De lehet, hogy a gazdáját kéne fölpofoznom, nem is kicsit? (Vicceskedők kíméljenek meg a válaszaiktól, ne raboljuk egymás idejét fölösleges körökkel! ) Köszönettel előre is.
2011. jan. 2. 11:50
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
16%
Fogj meg egy lapátot, menj át és verd fejbe amelyik ugatott
2011. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Első körben a tulajdonossal kéne beszélned,hogy próbálja a kutyákat a területe olyan részére zárni,ahonnan nem látnak-hallanak mindent,ami az utcán történik.

Ha nem lehet vele normálisan kommunikálni,be kell menni a helyi jegyzőhöz és panaszt tenni,a jegyző illetékes ugyanis állatokkal,állattartással kapcsolatos ügyekben.

Meg kell neki mondani,hogy ez birtokháborítás,a saját otthonodban képtelen vagy pihenni a kutyák miatt,és ezt nem igazán vagy köteles eltűrni.

2011. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Beszélj a gazdával... Bár ahogy mondod, eléggé magas vérmésékletű lehetsz, így könnyen lehet, hogy a kutyák nem is ugatnak, épp csak pisszentenek egyet fél óránként és te már kicsapod a dilit..
2011. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Akiteki ***** válasza:
81%
Feljelented a gazdát az önkormányzat jegyzőjénél.
2011. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
13%

Dobj át egy petárdát.

Legális nem legális.

Ha láncon vannak,akkor este csak úgy dobd oda,hogy ne sérüljenek meg,viszont azért féljenek is.

Persze ezt olyankor,amikor ugatnak,és nincsenek otthon.


Így nem is bántottad a kutyát,nem lett semmi bajuk,de ha ezt egyszer kétszer eljátszod velük,(persze amikor ugatnak!),biztos veszik a lapot valamennyire.

2011. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként annak is utána lehetne nézni,hogy egyáltalán hány kutya tartható a helyi rendelet szerint.

Úgy gondolom,SENKI nem köteles más elb@szott hülye kutyáit hallgatni egész nap és egész éjjel.

Bármennyire is szeretem a kutyákat,azért az ember az első.

2011. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 kisnita ***** válasza:
100%
Beszéltél már erről a problémáról a szomszédoddal? Feltételezem, hogy őket is zavarja ha ugat a kutyájuk egész éjjel. De egyébként mit ugatnak? Forgalmas útszakaszon laktok vagy miért? Mi főúton lakunk, de éjjel általában csendben vannak a kutyánk. A miénk is csak akkor ugat ha hajnalban gyalog járnak az úton, de a kocsikat megszokta.
2011. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
3%
vagy amikor ugatnak gázspray-el lefújod őket ha láncon vannak ha nem akkor a kerítéshez csalogatod őket és úgy
2011. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már,tudom milyen érzés,mikor a szomszéd kutya állandóan ugat,én is legszívesebben lecsapnám(de nem csapom,és ezután ne gyertek azzal,hogy állatkínzó vagyok,2 kutyám is van,és persze ezt is csak a düh miatt mondjuk,egy állatot sem bántanék):D.

Szerintem meg kéne mondanod a szomszédnak,hogy nagyon zavar a kutyái folytonos ugatása,és hallgattassa el őket.Ennyi,ennél többet úgysem nagyon tehetsz.

2011. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: Gratulálok! "Szimpatikus vonás amikor valaki a neten személytelenül irogat, ráadásul a nickje sem publikus. IQ versenyen ne indulj! Nem is állna jól Neked. Ez volt a felesleges kör, amiről beszéltem


A többieknek pedig köszönöm, utánnajárok a hivatalos útnak. (gazdájának már szóltam, semmi nem történt az ígéreten kívül)

2011. jan. 2. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!