Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért csinálja a kutyám?

Ezt miért csinálja a kutyám?

Figyelt kérdés

Azt szokta csinálni,hogy fekszik az ágyon és mikor valahonnét hazaérkezve belépek a szobába, felugrik és ilyen hülye medve hangot ad ki, nem morgás de nem is ugatás -nagyon furcsa hangokat ad ki,kutyától még nem is hallottam hasonlót, és fülét hátrahúzva a farkát csóválva elkezd fel alá rohangálni az ágyon ,közben a száját is nyalogatja.

Ezt miért csinálja?


(Egyébként kicsit bolond, van testi fogyatékossága, úgy,hogy ha kutyáknál létezik szellemi fogyatékosság akkor ennek valami agyi beütése is lehet, nem csak testi)


2012. jan. 3. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerűen csak nagyon örül neked. Nekem is volt kutyám, aki így dünnyögött, mikor hazajöttem vagy egy-egy nagy játék után. A kutyáknál az üdvözlés, a boldogség jele a hátracsapott fül és a heves farkcsóválás. A szájnyalogatás pedig a behódolást jelenti. Ennyi. És ahelyett, hogy a hibát keresnéd benne inkább csak örülj, hogy ennyire boldog miattad. (Nem biztos, hogy megérdemelsz egy ennyire szeretetéhes kutyát ha így becsmérled.)
2012. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Örül Neked. A kutyák így fejezik ki. Semmi fogyatékossága nincs, csak nem tanult meg beszélni. Ezért kell nekünk megtanulni kutyául.
2012. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Saját kutyámról úgy beszélek ahogy akarok.

Tényleg bolond egy kicsit és pont ez a jó benne,nem rosszindulatból írtam rá, csak vannak dolgai amit eddig még sosem csinált korábbi kutyám,pedig volt jó néhány kutyám már.

2012. jan. 3. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem a kutya hibája, (mint ahogy más sem) hanem a gazdájáé.

Egyébként csak játszik, örül hogy foglalkozol vele.

2012. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oké rendben, örülök,hogy még egy ilyen kérdésből is sikerült kihozni,hogy rossz gazda vagyok,kutya nem való nekem, ezt a gyakorikérdések.hu nélkül nem is tudtam volna meg.

Ide aztán érdemes kérdést kiírni, ha a kutyám félrenyeli a vizet az is biztos az én hibám,most már ezt is tudom.

2012. jan. 4. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Attól hogy a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
2012. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!