Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mitcsinálnátok a helyemben?

Ti mitcsinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

1 hete vettem egy 1 éves rottweilert. Nem hagytam magára, de láttam, hogy állandóan nyugodt, és nekem sürgősen elkellett mennem a postára. Úgy gondoltam nem lehet semmi gond, hisz akitől vettem az is azt mondta hagyhatom egyedül. így hát gondoltam biztos igaza van. Haza érek... Nyitom ki az ajtót..... Akkora felfordulás volt az egész lakásban, azt hittem betörtek. Egy csomó bútort széttépett. Rácsaptam egyet a fenekére, szerintetek

túl engedékeny vagyok vagy túl szigorú? Arra vagyok kiváncsi ti mit tettetek volna a helyemben. Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 5. 04:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen! Volt már kutyám! És rottweilerem is. És még egyiknél se fordult elő ilyen!
2012. jan. 11. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!