Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki volt már ilyen helyzetbe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már ilyen helyzetbe? Ti mitcsinálnátok?

Figyelt kérdés
Van barátom már több mint 2 hónapja járunk, de nem tudom szeretem-e. Tudom h ilyenkor az jön, h nekem kell eldöntenem, de nemtudom:S Mikor nem látom több napig, akkor van olyan mikor hiányzik, de van mikor nem. Mikor meg túl sokat vagyunk együtt, akkor már nem olyan jó. Viszont van olyan is, mikor pl itt van nálunk és sokáig van, és mikor megy haza, akkor nem akarom h menjen mert szeretek vele lenni. Azon is gondolkoztam ha szakítana akkor nekem az milyen lenne, de ő biztos nem fog szakítani mert szeret nagyon, ez látszik is rajta meg többen is mondják. De mikor meglátom, akkor nincs az h gyorsan kezd el verni a szivem, ugy h szerelmes szerintem nem vagyok.Lehet azért is van ez,h nem szeretem úgy, mert ha pl veszekszünk és nem nekem van igazam akkor is rámhagyja csak hogy nehogy összevesszünk még jobban és ez nekem nemtetszik. A lényeg h szeretek vele lenni, de nemtudom ez elég-e ahhoz h vele maradjak.. De ha meg szakítanék lehet h hiányozna egy idő után.. Szerintetek szakítsak vagy mitcsináljak??
2010. okt. 24. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább baráti érzelmeid vannak felé, az viszont kérdéses, h idővel többet is fogsz e érezni iránta.

Nekem több olyan kapcsolatom is volt, h nem voltam szerelmes, de nem léptem ki egyből a kapcsolatból. A legtöbb idő amíg ezt folyatattam így az 3 hónap volt, de sztem nálad is lassan, ha tényleg nem érzel iránta többet akkor abba kell hagyni, ha meg igen az lenne a legjobb mert a srác is szeret téged.

2010. okt. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én már voltam ilyen helyzetben..és nem is egyszer :) akkor anno azt gondoltam, hogy biztosan szeretem, csak még nem teljesedett ki..azóta van egy igazi kapcsolatom, és elmondhatom, hogy nem szereted, mint pasit. nem vagy szerelmes. a szerelem az nem ilyen..én akármikor meglátom, majd kiugrik a helyéről a szívem, csak vele akarok lenni..szerintem ne várj sokáig, ha nem akarsz hazugságban élni. ennél sokkal boldogabb is lehetnél egy párkapcsolatban. és azis rátesz a dologra, hogy annyira szeret, könnyen megkaphattad, és általában a lányok szeretnek küzdeni :) számomra is sokkal vonzóbbá válik, sokkal inkább szeretnék egy olyan fiut, akiért küzdenem kell. ha mindig csak azt nézi, hogy nekem mi a jó, rögtön ugrik amint szólok, kicsit lehangoló nekem.. szerintem most döntsd el mit szeretnél..ha most nem lépsz ki, lehet 1 év mulva döbbensz rá, hogy nem is szereted..vagy várj még egy kicsit, hátha kiteljesedik a dolog, de saját tapasztalatból mondom, h szerintem nem így lesz..remélem azért tudtam segíteni:)
2010. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hmm ez nagyon ismerős csak én a fiú vagyok és barátnőm érez így
2010. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem vagy szerelmes. Én 3 éve vagyok a barátommal, mégis mindig nagyon várom, hogy láthassam, minden találkozás előtt a "torkomban a szívem és lepkék repdesnek a hasamban". Imádok vele lenni, akármennyit is vagyunk együtt, és ha elmegy, egyből hiányzik. Ha Te 2 hónap után nem érzel ilyesmiket, akkor inkább csak szeretettel szereted, és vele vagy, mert mégiscsak jobb, mint egyedül. Viszont gondolj bele, neki így is rossz lesz, ha most szakítasz vele, hát még ha tovább húzod, és ő azt hiszi, milyen jól megvagytok együtt, aztán jön a hideg zuhany, mikor pl. fél év múlva közlöd, hogy nem is szereted... Esetleg találkozol valakivel, akibe egyből beleszeretsz- ő is tudni fogja, hogy akkor őt nem szeretted igazán, mert ha tényleg szerelmes vagy, akkor nem érdekel senki más. Szerintem mielőbb vess véget a kapcsolatotoknak, és várd, hogy bekopogtasson az igazi szerelem.

19/L

2010. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolog az veszett fejsze nyele, nincs jó megoldás. Talán csak a gyors szakítás. Úgy hamarabb van a gyógyulás.
2010. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom, hogy ez közhely, de szerintem idővel minden ki fog derülni. Ha már mondjuk eltelt fél év, és ugyanígy érzel, akkor szerintem érdemes rendbe rakni magadban az érzéseidet és átértékelni azokat. Én csináltam már úgy, hogy fogtam egy lapot, és felírtam rá, hogy jó tulajdonságok és rossz tulajdonságok (külső és belső egyaránt). És próbáltam őszintén leírni mindent arra a lapra. És miután befejeztem több dolog szerepelt a jó oldalon és én is tisztábban láttam a dolgaimat. Ha több jó dolog lesz, akkor szerintem érdemes folytatnod vele. Ja, és én már kezdem úgy érezni, hogy az a bizonyos nagy szerelem nem nagyon létezik, ha létezik is, hamar elmúlik. Szóval szerintem nem érdemes azt keresni minden egyes fiúban...
2010. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!