Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek van kutyája az jobb ember?

Akinek van kutyája az jobb ember?

Figyelt kérdés

Mi a jó?Tudom, de akinek van kutyája, az kedvesebb, rendesebb, nem olyan ideges, mert szereti az állatokat, és foglalkozik vel... márha foglalkozik. Szóval akinek van kutyája az rendesebb ember?


Csak ismerősöm mondta ezt, és érdekelne, hogy mások mit gondolnak erről.


2012. jan. 5. 06:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lenne,nem kéne állatvédelmi törvény.Nem volnának felelőtlen állat tartók,kóbor kutya,állatkínzó.
2012. jan. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. jan. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs így.
2012. jan. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi köze a két dolognak egymáshoz.
2012. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá.Nem attól lesz valaki jobb ember akinek van valami állatja.
2012. jan. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

hát aki le se szarja a kutyáját meg üti vágja éhezteti az kétlem hogy jo ember.

viszont aki szereti a kutyáját attol se biztos hogy jo ember mert másban lehet rossz viszont lazább az tuti. engem összeugrál a kutyám,ami ha nincs sár és nem fehér nadrág van rajtam nem zavar, sokszor kutyaszörös vagyok,és az sem zavarna ha valaki kocsijában a kutya ott lenne és mindent összeszörözne. de egyéb kosz sem zavar kocsiban.szoval nézöpont kérdése. velem lehet csuszni mászni de egy zsebkutyás mükörmös királylánnyal ezek után sem hiszem XDD

2012. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Akiteki ***** válasza:
100%

De jó is lenne!

Az ország 80 %-ának kutyája van, ha kell, ha nem. Mi lennénk a Föld legjobb embereinek gyülekezete, ha elég lenne, hogy a kert végében fityeg a láncon valaki.

2012. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha valakinek kutyája van, az pontosan annyit jelent, hogy kutyája van. Ez lehet egy normális, kiegyensúlyozott ember, lehet egy állatkínzó, lehet egy öreg kötözködős néni, akit az egész lakótelep utál, bárki.
2012. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Már leírták előttem, hogy miért.


Aki szereti, tiszteli az állatokat (és tesz is értük, persze nem a fanatikus állatvédőkre gondolok), nos az a jobb ember...

2012. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább azt mondanám, hogy aki nem szereti/utálja az állatokat, az sz@r ember.
2012. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!